burakk
9 Takipçi
Teknosa Da Dev Indirim
Bir teknolji urunu almak gibi bir niyetiniz varsa mutlaka #Teknosa turuncu indirim gunlerine ve #teknosa indirimli urunlerine bir goz atmalisiniz.Teknosa televizyon, Teknosa cep telefonu ve Teknosa bilgisayar urunleri ozellikle de Teknosa turuncu indirim avantajlari ile sunuluyor.Bende bu Teknosa turuncu indirim avantajini kacirmadim ve kendime bir tane powerbank satin aldim.#Mİ markali powerbank urunumden cok memnunum.

3 Yorum

ardaa
9 Takipçi
Açıkcası #Teknosa mağazalarında ki tüm ürünleri inceliyorum çünkü bu Turuncu indirim günleri boş laf değil tam bir indirim günü diyebilirim sizlere.Teknosa telefon, Teknosa bilgisayar, Teknosa televizyon ve bir çok farklı teknolojik ürün satışa sunuluyor.Ve bende bu powerbank ürünlerini çok ama çok begeniyorum ve Teknosa kampanyasından bir tane almak istiyorum kendime.
fatma33
19 Takipçi
Powerbank kullanımı oldukça hoşuma giden bir teknoloji ve akıllı telefonumu çok kullandığım için böyle bir teknolojik alete benim de ihtiyacım var.Acaba teknosa turuncu indirim olduğu zaman mı aldın fiyatları normalde çok uygun değil. teknosa kampanya olarak takip ettiğim mağazalardan birisi ve denk gelirse ben de bir powerbank almak istiyorum. teknosa indirimli ürünler kısmında şuan için görünmüyor.Umarım yakın zamanda girer ve bende power bankıma kavuşurum
cigdem82
192 Takipçi
bende böyle bir ürün almak için uygun bir fiyat arıyorum #teknosakampanya dan faydalanmak isterim bilgi için teşekkür ederim valla #teknosakampanya dışında zaten ben teknosa ürünlerini de çok beğenirim ve karlı bulurum

İlgili markaya ait diğer içerikler

Teknosa
Teknosa
44 Takipçi
Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürün ve çözümlerini tüketicilerle tek bir çatı altında buluşturan teknoloji perakende zinciridir. "Herkes için Teknoloji" felsefesiyle teknoloji severlere keyifli bir alışveriş ve deneyim ortamı sunmayı amaçlamaktadır.