engindotay
6 Takipçi
Teknolojinin gelisimi
Teknoloji inanilmaz bir sey ve cok kisa zamanda cok hizli ilerliyor ve zor ayak uyduruyoruz. Bundan 15 sene once neydi simdi ne. Yani insan nereden nereye diyor. Eskiden oldugu gibi simdi de teknolojinin oncusu her zaman ki gibi yillardir benimde kullandigim operator olan #Turkcell. Eskiden de yenilikci bir digital operatormus hakikatende.


8 Yorum

simaykaran
4 Takipçi
Gercektende nereden nereye diyor insan bu bas dondurucu teknolojiyi gorunce ve gercektende hizina yetismek mumkun degil.
emrelayan
4 Takipçi
Bende yillardir #Turkcell kullanicisi olarak Turkcellin teknolojik onculugunden cok memnunum ve kesinlikle operatorumu degismem.
elipho
0 Takipçi
Turkcell türkiye'yi mobil dünyayla tanıştıran, thy gibi devlete ait olmasa da bize ait, bizden bir operatördür. vodafone kullansam da severim.
vveli
0 Takipçi
İnsan bu gelişimi görünce hayrete düşüyor gerçekten de. Teknoloji bir yana turkcellde işini uzun zamandır iyi ve yenilikçi şekilde yapmaya devam ediyor. En iyi operatör benim gözümde turkcell.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Turkcell
Turkcell
112 Takipçi
Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, teknolojisi, yenilikleri, hizmetleri, servisleri ve sosyal sorumluluk projeleriyle sadece müşterilerine değil, Türkiye’ye daha fazlasını vermek için çalışıyor.