teid
1 Takipçi

Bu hafta sonu #carrefoursa da çok acaip bir et indirimi vardı belki sizlerde reklamlardan görmüş olabilirsiniz ben hafta içi reklamlarda gördüm insan sonra o çıkışı uğrayıp eger kaldıysa diye koftelik kiyma aldım.kiyma fiyatı dana hemde 31 tl idi bende kacirmadim ve iki kilo kadar aldım eve gelir gelmez ızgara tavada yaptık ve ortaya böyle güzel bişey çıktı ülkemizde et fiyatlarının çok pahalı olduğunu düşününce bu çok önemli bir ayrıntı olmuş oldu hoşuma gitti ve et almayı düşünenler için paylaştım umarim kimsenin canı çok çekmez ya da çekenin gidip alma imkanı olur.

1 Yorum

saimegoktas
1 Takipçi

Hakikatende buyuk indirimlet vardi buyuk #carrefoursa magazalarinda ve bende ugradim eve alincak seyler vardi. Bircogu da indirimli fiyatlara denk geldi.

İlgili markaya ait diğer içerikler

CarrefourSA
CarrefourSA
39 Takipçi

İlk mağazasını 15 Haziran 1963'te Fransa'da açan Carrefour, bugün 33 ülkede, yaklaşık 16 bin mağazası ve toplamda 470 binden fazla çalışanı ile Avrupa'nın 1 numaralı perakende zinciridir. Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour, Türkiye'de ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy, İstanbul’da açtıktan sonra 1996 yılında Sabancı Holding ile iş ortaklığı yaparak CarrefourSA ismini aldı.