taylankosgara
11 Takipçi
Akilli cocuk saati move time

Turkcell de gecen hafta gordum alcatel move time akilli cocuk saatini ve magazaya girip ozelliklerine baktim hosuma gitti kizima aldim bir tane. Simkart destegi var ve acil arama gorusme yapiyor. Yaninda sos acil tusu da var ve en onemlisi de telefonuma indirdigim uygulama ile cocugum nerede aninda gorup takip edebiliyorum. Bu acidan cok cok iyi ve butun ebevynlere oneririm bu saati.


18 Yorum

Günümüz koşullarında çok gerekli olan bir ihtiyaç bence çünkü artık ortalık öyle karışık ki çocuklarımızın nerelerde gezdiğini takip etmemiz gerekiyor. Ayrıca cep telefonundan çok daha iyi bir icat en azından arayabilen ve aranabilenler kontrol altına alınabiliyor ebeveynlerin çok işine yarayacak bir ürün bence ihtiyaç varsa alınmalı.

Benim yeğenimde var böyle bir saat abim almış okula başlayınca rahat rahat arayıp nerde olduğunu bileyim diye marka olarak bilmiyorum ama gerçekten efsane bir ürün tek tuşla konumunu tespit edebiliyorsunuz özellikle okul dershane gibi yerlere gidince kontrol açısından kolaylık sağlıyor.

Güzel bir ürün bencede ebeveynlerin kontrol olayını kolaylaştırmak için yapılmış ama beni düşündüren acaba cep telefonu gibi radyasyon yayıyor mu sonuçta bütün gün çocuğun vücuduna temas ediyor umarım herhangi bir zararı yoktur ailelerin bu konuyu araştırmasını öneririm.

eceseckin
0 Takipçi

daha önce hiç görmedim bu saatleri ben de ablama söyleyim bizim ikizlere alsın en azından sürekli okulu arayıp kontrol etmekten kurtulur;)

aysell63
229 Takipçi

Bu sene bu saatler dikkat çekiyor aileler cep telefonu yerine çocuklarını takip edebilmek adına alıyorlar

tulayhasgaf
5 Takipçi

Harika bi sey bu. Bende hemen bugun gidip bakicam Turkcell magazasina. Ogluma da almam lazim bundan.

tarkankardal
4 Takipçi

Cok mantikli ve kullanisli bisey. Bence her anne baba bu tarz onlemler almali cocuklari icin.

zuleyhaa
3 Takipçi

#turkcell yenilikleri ile her zaman kendini gösteren bir teknoloji şirketi oldu bununla beraber bu yeni cihaza bayıldım çocuğum olursa ilerde mutlaka böyle birşey alırım galiba ve gprs özelliği olması çok güzel acil tuşu da Aynı zamanda

gokhanertan
1 Takipçi

türkiye'de küçük çocuğu olan her ailenin paraya kıyıp alması gereken bir saat özellikleri bakımından.

ürün ilgimi çekti. almak istiyorum. hepsiburada'da 419 liraya satılıyor şu an. değerlendirmesi 3.5 yıldız seviyesinde olduğundan tereddütteyim...

azranurr
0 Takipçi

#movetime benim de gecen showroom da turkcell de gördüğüm bir saat inceleme fırsatım oldu çok güzel bir şey ya özellikle son zamanlarda yaşanan kötü olaylar nedeni ile böyle şeylerin çıkması ekstra guzel olmuş

saityuna
0 Takipçi

Harika bir sey. Maalesef bulundugumuz zaman cocuklar icin cok sorunlu. Kullanmak da fayda var.

ertugrulyuce
224 Takipçi

ne yazık ki ortam kötü anne ve babalar teknolojiye güvenmek zorunda bu saatte bir çok anne babanın çocuklarına aldığı bir ürün çok dikkat çekmiyor telefon gibi ve takip sağlıyor hatta panik butonu da işe yarıyormuş

cicooo
266 Takipçi

Aslında güzel bir icat acil durumlarda çok ile yarar tabii ki çalınmadığı sürece ben özellikle çocuklar için mantıklı buluyorjm

selensln
0 Takipçi

belli bi yaşın altındaki çocuklar için çok gerekli böyle bir şey. zamanında nasıl takip edilir çocuklar diye düşünürken benim aklıma gps fikri gelmişti bu saati görmeden önce.

usener
0 Takipçi

ailelerin çocuklarını okula ya da başka bir yere gönderirken duyduğu tüm endişeleri ortadan kaldıracak bir icat. tebrikler ilk kimin aklına geldiyse.

çocuğum olsaydı kesin bi tane alırdım bundan. yaşı kaç olursa olsun. bi gün eşim olsa ona bile alırım. o derece güvensiz dışarısı.

ydogan
4 Takipçi

bu tür özellik taşıyan akıllı saatler yaşlılar için de üretilebilir öyleyse. yakın gelecekte tansiyon, kalp gibi organlardaki bozukluklar anında uyarı veren saat görmemiz de oldukça olası.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Turkcell
Turkcell
101 Takipçi

Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, teknolojisi, yenilikleri, hizmetleri, servisleri ve sosyal sorumluluk projeleriyle sadece müşterilerine değil, Türkiye’ye daha fazlasını vermek için çalışıyor.