ezgide
5 Takipçi
Tatil icin en iyi Fırsatlar hangi Tur Şirketinde??
Senemizin sadece bir kaç haftasını tatile ayırdığımız için herşey güzel olsun kesfedecegimiz şeyler çok farklı olsun gibi bireysel isteklerimiz olabilir ki olmalı da bence..o yüzden bence tatil yaparken doğru adreste olmak Ayrıca önemli eğer tur şirketleri ile birlikte bir yenilenmeye gideceksek kendimiz için bunu da belirteyim memnuniyetleri göz önünüze almamız lazım ben #ets#anı#kappa#pronto gibi bazı tur şirketlerini denedim o yüzden de şuan için #etstur daha beğeniyorum çünkü vize konusunu yurt dışı turlar için çözmek ekstra önem arzediyor kişiyi her anlamda rahat bir şekilde tura ya da seyahata hazır hale getirmek de önemli bu ve benZeri birçok şey var tabi ben yardımları ve iliskilerinden dolayı #ets den çok memnun kaldım sizlerin yaşadıkları varsa bu konuda ya da tercihleri belirtirseniz sevinirim...


7 Yorum

saresenocak
9 Takipçi
Bende ets tur'u tercih ediyorum özellikle yurtdışı turlarında hem hesaplı hem de çok kaliteli. Daha önce jolly ile itlya'ya gittim fakat memnun kalmadım özellikle rehber çok ilgili değildi ve oteller ortalamanın bayağı altındaydı. Ets öyle değil ama hem rehberleri çok kaliteli bilgi birikim sahibi insanlar hem de seçtikleri oteller temiz ve yeni.
Ets tur cok kaliteli ama sehir icine ets tur ike gitmek yerine kendi basina gitmek daha mantikli. Ets turu sehir disinda kullanmali.
yavuzkarda
3 Takipçi
Tur sirketi uzerinden bir yil oncesinden paket almak cok mantikli. Ben geceb yil oyle yaptim cok uyguna geldi.
cigdem82
206 Takipçi
Tabii ki #Ets derim hem sağlam hem garantili hem ekonomik çok büyük çözülmeyecek sorun yaşayan duymadım ve ben de çok memnun kaldım
burakb
0 Takipçi
Bence ets de değil o kesin. Ucuz diyip pahalıya satan tek yer burası olsa gerek güzel ve kaliteli imkan sağlayan bir sürü yer var benim tercihim ets turu kullanmamaktan yana.
irerdogan
0 Takipçi
eylül 15 itibariyle etstur ile antalya'ya gidiyorum. geçen senelerde 2 tatilimi de ets tur ile yapmıştım. sorunsuz ve rahat bi tatilin tek adresi.
emintapa
3 Takipçi
Dun izmire ucak biletlerimi ets tur istiraki olan ucuzabilet.com sayfasindan aldim.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Etstur
Etstur
38 Takipçi
Ets Ersoy Turistik Servisleri AŞ markası olan Etstur, İstanbul, Kadıköy merkezli bir sehayat tatil acentesi ve tur operatörüdür. 48 şehirde bulunan 130'dan fazla acentenin yanı sıra, web sitesi, mobil uygulama ve çağrı merkezi aracılığı ile ürünlerine her yerden ulaşım sağlayan marka, Acente - Ulaşım - Rehberlik - Konaklama zincirini Türkiye'de ilk defa kurma unvanına da sahip.