tahirpasa
3 Takipçi

#Asus bana gore sadecd laptop ve tablet de degil diger aksesuarlarda da cok iyi bir marka. Gecen hafta asustan cok kaliteli ve guzel bir mouse aldim. İsim geregi mouse cok kullaniyorum ve cok miuse harcadim bugune kadar ama hicbiri asusun ki kadar kullanimi kolay degildi.

  • Asus Asus için
  • 2016-12-22T06:55:05

3 Yorum

bahrigurol
1 Takipçi

#Asus fare almadim kullanmadim ama bir kere diz ustu bilgisayarim vardi uyguna aldim diye sevinmistim ama pek de isimi gormedi cunku ozellikleri istedigim gibi degildi ve bende onu kardesime verip yeni bir asus ekstra ozellikli dolu bir laptop aldim kendime.

nurdaan
0 Takipçi

Ben #asus in her ürünü için aynı şeyi söyleyemiyorum neden dersen kullandığım laptop asus du bir ay bile kullanmadan bir sürü sorun çıkardı evet fiyatı uygundu diğerlerine göre ama sorun çıkarmasını makul hale getiremez bence eskiden asus daha iyi bir markaydi bence şimdi eski şaşalı günleri yok ben hp yi daha fazla begeniyorum kalite olarak

Asus laptop kullanıyorum kaç yıldır bende sağlam. baya dayanıklı çıktı. şarjı çok iyi dayanıyor. bir de telefonu var Asusun iyi midir acaba kullanan var mı?varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Asus
Asus
51 Takipçi

ASUSTeK Computer Inc., 1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi.