sinasikayit
4 Takipçi
Swarm yer bildirim cilginligi
#Swarm uygulamasini daha bir kac hafta oldu kullaniyorum ve iyi ki de indirmisim. Cunku cok kaliteli ve kimin nerede oldugunu cok kolay bir sekilde goruyorsunuz. Ve gittigim bir cok mekani da swarm da chek in yapiyorum. Cok kaliteli bir sosyal paylasim uygulamasi. Surekli de aktif bir sekilde kullaniyorum.
  • Swarm Swarm için
  • 2017-11-28T05:08:31

5 Yorum

Gorkemm
69 Takipçi
swarm keyifli bencede. Bildirim yapıp puan topluyorsun puanlarla etiket alıyorsun falan. üstelik aynı mekanda tanıdığın varsa iyi oluyor. Ya da gitmek istediğin yerler için gidenlerden tavsiye alabiliyorsun. Yeni yerler keşfedebiliyorsun gibi.
ilk çıktığında kullandım, sonra sarmamaya başladı. nerede olduğum ve ne yaptığım kimseyi kesinlikle ilgilendirmiyor bence.
nazzl
4 Takipçi
instagram öyle sardı ki bıraktım artık swarm falan. bi de bi mekanda check in yapınca gereksiz bir çok insan ekliyor.
umitsayin
2 Takipçi
Bende merak edip indirdim ve sadece yer bildirimi yaptigimiz bir sosyal medya araci #swarm. İlgimi cekmedigi icin geri sildim.
emratalay
1 Takipçi
yeni birçok uygulamada yer bildirimi özelliği var. bu nedenle swarm popüleritesini her geçen gün kaybediyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Swarm
Swarm
5 Takipçi
Swarm ile check-in yaparak nerede olduğunuzu çevrenizdekilere bildirmiş olursunuz. Yakınınızdaki kişilerin nerede olduklarını yaptıkları etiketlerle kimlerle olduklarını ve size yakınlıklarını görebilirsiniz. Bu sosyal ağ üzerinden çevrenizdekilerle iletişim kurabilirsiniz.