sunadya
4 Takipçi
Instagramdan bana hediye gelmis
Ben arada sırada #instagram dan alış veriş yaparım ama tabiki her yerden değil çok fazla güvendiğim bazı butikler var sadece onlardan alırım onun dışında almam en son gene #instagram dan bir çanta İki tane de gözlük almıştım çok sık ardarda aldığım için benim ürünlerin yanında birde bu şeker konsept ayakkabı gelmiş çok mutlu oldum açıkçası sağolsunlar böyle ilgili olmaları ayrıca gizle bence

5 Yorum

orhanrahmi
6 Takipçi
Ben diger butun sosyal medya hesaplarimi kapattim ve sadece #İnstagram hesabimi kullaniyorum ve tum ticari satislarimi da burdan yapiyorum.
caganaykan
0 Takipçi
Artik #instagram da o kadar cok satici ve satis sayfadi var ki. İnsanlarin profilinden de fazla gibi. Bir cok cesit urun satan var.
muratkaya
0 Takipçi
Ben instagramdan alışverişi önermiyorum. gidip kendiniz deneyip alsanız daha iyi hem kargo parası veriyorsunuz.hem kalitei olup olmadığını anlayamıyrosunuz üstünüze tam olacak mı.mesela gecen kadıköyde gördüğüm 85 tllik ceketi intagramda 90 tlye satıyorlar .bu hiç adil değil.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Instagram
Instagram
22 Takipçi
Instagram, 2010‘da kurulmuştur. Kullanıcıların şahsi hesaplarını oluşturarak çevrelerindeki kişiler ile fotoğraf ve video paylaşımı yaptıkları bir sosyal ağdır.