cuneight
5 Takipçi
sorunsuz uçuş
uçakla yapılacak seyahat otobüs gibi otobüste değil aslında bileti satın alırken başlıyor. beni dakikalarca web sitelerine hapseden firmalardan; uçakta yapılan paralı ikram, paralı su olaylarından çok sıkılmıştım. gözümün önünde para nedeniyle su verilmeyen yolcu gördüm. sürekli uçanlar için bunlar hassas hususlar. atlasglobal'de standart, kaliteli, konforlu uçuş var. bu nedenle tercih ediyorum. tavsiye ederim.

8 Yorum

melekkk
9 Takipçi
Çok önemli bu ya sanki ucuza o siteden bu siteden bulup da aldığımız uçak biletlerini insan aynen bunları hissediyor tıklım tıkış yapılan dolmuşlar gibi ucuza gidiyorsun ses etme boşuna dercesine etik değil aslında ama malesef öyle #atlasglobal böyle değilse ben de artık onla uçarım
ezgimo
5 Takipçi
Ucuz mal alacak kadar zengin değilim diye bir söz varya tam da bu işleve ve yoruma tam anlamıyla uyuyor sırf ucuz diye biliyoruz ama baya sıkıntılı oluyor #atlas daha orta seviye ve daha konforlu bence de
ceylankartal
12 Takipçi
#atlasglobal Kesinlikle ilgi çekme ve akılda kalması açısından , mesaji dogru algılama , mesaji olumlu iletme, optimum zaman kullanimi ve dogru casting gibi kriterlerin olduğu cok basarili bir reklam ortaya koymuşlar.
ayladerri
1 Takipçi
Benim de #atlasglobal dan birkaç kere uctugum oldu ve büyük keyif aldım çok ilgililendiler sağolsunlar birdaha bilet alacak olsam gene ordan alırdım
hmoon
2 Takipçi
türkiye içi uçuşlarda tek tercihim. sebeplerimiz neredeyse aynı. 20-30 lira fark için özgürlüğümü kısıtlayamam
gkalkan
1 Takipçi
Her iş seyahatimde tercih ettiğim hava yolu şirketi atlas global en iyi hizmeti sunuyorlar çalışanları güler yüzlü ve çok ilgili, en kötü yanı fiyatları biraz pahalı.
Her zaman bir yere gittiğimde atlas globalı tercih ediyorum en iyi uçak firması çok konforlu uçakları var ve hostesleri güler yüzlü kısacası her yönden en iyisi.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Atlasglobal
Atlasglobal
40 Takipçi
AtlasGlobal 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Atlasjet, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir.