oonurzc
6 Takipçi
Sorunsuz internet alışverişi
İnternetten alışveriş yapmaya başlayalı çok olmadı. Ben 1-2 senedir yeni yeni alışabildim. bu kadar sürede bile çok sorunla karşılaştım. tek sorunsuz alışveriş yaptığım, indirimi gerçek indirim olan, kargosu zamanında gelen site hepsiburada.com . umarım bozmazlar böyle devam ederler.

11 Yorum

khaldrogo
3 Takipçi
#hepsiburada dan o kadar fazla alışveriş yaptım ki hatırlamıyorum artık desem yeridir ve hiç bir problem yaşamadım her zaman gücenli hiç kuşku duymayın
mervekarat
4 Takipçi
İlk online alışverişimi burdan yapmıştım ve hiçbir sorun yaşamadım şu ana kadar. #HepsiBurada hem ürünlerinin çeşitliliğiyle hem de sürekli yaptığı indirimlerle çok başarılı bir site.Herkese tavsiye ederim.
sevdasezen
2 Takipçi
#Hepsiburada dan çok sık alışveriş yapıyorum hatta üniversitedeyken okula başlamadan evvel tüm kırtasiye malzemelerini bile hepsi burada dan satın alıyordum bence çok uygun ayni zamanda sürekli indirimler oluyor
omeracik
3 Takipçi
#HepsiBurada uzun süredir kullanmaktan memnun olduğum bir site. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Sadece çok nadir olarak kargo geç geldi. Çok başarılı bi site. Tavsiye ederim.
kubrakuzu
3 Takipçi
#hepsiburada dan daha önce pek sık alışveriş yapmamıştım çünkü ben internetten alışveriş yapmayı çok sıcak bakan bir insan değilim ama 1.02 kez yaptım son zamanlarda bir problem yaşamadım
çoğu teknoloji markasının sattığı ürüneri burada daha ucuza buluabiliyorum ben onun dışınd agiyim ev malzemeleri ve birden çok fazla eşyayı buluyorum.
alışveriş amaçlı ne arasam google'da en tepede hepsiburada çıkıyor. internetin bim'i gibi bir şey olmuş artık.
fuatbeki
0 Takipçi
Klimami #hepsiburada sitesinden almistim. Gayet saglam bir kargo seklinde hic hasar almadan elime ulasti ustelik ucretsiz kargo ve montaj avantaji ile.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Hepsiburada
Hepsiburada
30 Takipçi
2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü isimlerinden. Online alışverişi ilk olarak geliştirip hizmet anlayışında fark yaratan firmalardan. 30 kategoride 2 milyon ürün çeşitliliği ile e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmayıp vazgeçilmeze dönüştürdü.