merwan
3 Takipçi
son dakika çiçek siparişi, hızlı teslimat!
4 eylül'deki evlilik yıldönümümü akşam 19.40 gibi hatırladım. o saatte çiçekçi nereden bulur, nasıl sürpriz yaparım diye düşünürken aklıma çiçek sepeti geldi. siteye girer girmez orkideleri de indirimde görünce hemen sipariş verdim. işten çıkmadan 10 dakika önce verdiğim sipariş ben eve gitmeden eve gitti. yol üstünde de ilk gördüğüm açık kuyumcu ve pastaneden diğer ayrıntıları da halledip günü kurtardım. çiçek sepeti teslimat süreleri çok kısa ama siz yine de son dakikaya kalmayın. teşekkürler çiçek sepeti :)


8 Yorum

esmayuce
129 Takipçi
Evet çok hızlı ve zamanında teslim ama bazen aksiliklet olmuyor değil yine de en güvendiğim ve sevdiğim çiçek teslimat merkezi
melekgzc
0 Takipçi
Teslimatı çok hızlı oluyor. Kendini yeniliyor 'çiçek sepeti ' . yakında arkadaşımın doğum günü var ona ordan bir şeyler göndereceğim. çok mutlu olacak. uzakta olsakta çiçek sepeti var.
muratguner
3 Takipçi
Çiçek sepeti iyi ki var benimde özel günlerimin tek kurtarıcısı işim gereği pek fırsatım olmuyor gidip hediye almaya falan bu yüzden bende tek tıkla çiçeksepetinden hallediyorum bütün hediyelerimi.
berilcan
0 Takipçi
Aynen ya geçen gün ablamın doğum günü için son dakika sipariş verdim ve istediğim saatte teslim edildi valla ben çok memnunum çiçek sepetinden ve çevremdeki herkese gözüm kapalı tavsiye ederim. Sadece bazı yoğun dönemlerde aksilikler olabiliyor onlar içinde son dakkaya bırakmamak lazım.
aysell63
317 Takipçi
Çiçek market diye bir yere takıldım sadece çiçek var ama indirim kuponu çok sık yolluyor fakat #ÇiçekSepeti bu konuda eli sıkı
talhaelker
4 Takipçi
HArika ciceksepetinin hizli teslimat olayi. Bir kac kez kullandim tam zamaninda yerine teslim.
ertugrulyuce
273 Takipçi
Sadece çiçek mi hediyelik ne ararsan var #ÇiçekSepeti nde mükemmel ürünler hızlı teslimat ve sizin düşüncelerinize önem veren bir çalışan kitlesi

İlgili markaya ait diğer içerikler

Çiçek Sepeti
Çiçek Sepeti
71 Takipçi
CicekSepeti.com Türkiye'de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için 2006 senesinde kuruldu. ÇiçekSepeti.com, Türkiye genelinde, birlikte çalıştığı 350'den fazla çiçekçi iş ortağı ile Türkiye’de online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi haline geldi.