erth
3 Takipçi
şok aktüel ürünlerindeki havlu çok kaliteli ve ucuz
Bu hafta sonu hava o kafa yağmurluydu ki hiç dışarı çıkmak istemedim bir ara yağmur biraz diner gibi oldu ben de yani başımızda olan #sok markasına uğradım kalın biseyler giydim şemsiye mi almama hacet yoktu az islanmak iyidir dedim ve dışarıya çıktım.her zaman yürümeyi severim yağmurda az islandiktan sonra gördüm #sok a gördüm.biraz sut ve su aldıktan sonra dikkatimi haftalık ürünler geçti bir bakayım dedim neler var neler yok diye haçlılar dikkatimi çekti evimdeki havlular çok eski olduğu için havlularin yerine bir baktım ve güzel olduğunu görünce fiyatına bakayım dedim.ikili havlu fiyatı 8.95 tl idi.çok fazla düşünmeden ikili olan havlulardan iki tane aldım yani total de 4 tane aldım.dışarda boyle bir havluyu bir tanesini anca o fiyata alabilirsiniz.Ben çok begendim yakininizda varsa yağmuru beklemeden gidip bir bakın bence

  • Sok Şok için
  • 2017-03-12T18:25:38

3 Yorum

halilasla
2 Takipçi
#Sok market bana gore Bim ve A101 gibi marketlerden kat be kat daha iyi ve kaliteli. Urun gruplari cok kaliteli ve genelde de sahibi olan Ulker urunlerini satiyorlar yani en azindan ismini cismini bildigimiz urunler hepsi. O yuzden Sok market alisveris noktamizdir.
ulkushn
1 Takipçi
Şok ta bim ve a 101e göre daha fazla çeşit var. şokun kahvesini seviyorum. büskivi çeşiti de çok var. abur cubur alacağım zaman şoka giderim.
siyab
0 Takipçi
Ben de #a101 gibi marketlere göre bence de #sok çok daha iyi diyebilirim.ben de sevdiğim birçok şeyi çarşambalari bakıp aktuelinden isime gelenleri alırım ve normal fiyatlarına daha uygun olduğunu açıkça bende söylemek isterim

İlgili markaya ait diğer içerikler

Şok
Şok
32 Takipçi
1995 yılında, Türkiye’nin ilk indirim marketi olarak kuruldu. Kurulduğu günden itibaren istek ve ihtiyaçlara kulak vererek kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir.