smerve
4 Takipçi
3 al 1 öde pizza 36 TL ise 1 orta boy pizza 36 TL mi oluyor? bu kampanya 3 pizza almak için iyi bir kampanya ama 3 al 2 öde daha mantıklı bir söylem olurdu. kimse gidip bir pizzaya 36 tl vermez. en iyi restoranlarda belki. ama #dominos'ta hayır. yine de favori pizzacım.

4 Yorum

sirinyapar
0 Takipçi
#Dominos en cok gel al kampanyalari iyi oluyor. Ben cok nadir eve soyluyorum onun yerine yol ustu ugrayip gel al avantajlarindan pizzalarimi alip evime geciyorum.
vedsg
0 Takipçi
Gel al daha iyi ama her zaman yolunun üzeri olmuyor bu gece ansızın canımız pizza istediği zana fütursuzca arayıp sipariş veriyoruz #dominos dan işin özü aslında bence dominosun sarımsak kenarları ya böyle bu lezzeti küçüklüğümden hatırlıyorum da kızarmış ekmeğe annem sarımsak sürerdi nasıl güzel olurdu ama ağzımız da kokmazdi dermisim😊 vallah kokuyorsa da biz hatırlamıyoruz suan da an tadını hatırlıyorum efsane.. dominos da en güzel lezzet bir konya usulü ki benim hitim iki sarımsak kenar kavurma öyle mi yakışır pizzaya gel birde önce yapın off hamuru rahatsız da etmez.ya canım fena pizza çekti yanlız o kadar annemin gününden pasta yedim yoksa siparişi verirdim 😊
ozumbydmr
3 Takipçi
eğer eve yakın bi dominos varsa hiç bu hesaplarla uğraşmaya değmez. hem ekonomik hem sıcak. karlarını düşünüyolar doğal olarak.
serapoz
2 Takipçi
zaten burada kampanyanın amacı 3 pizzayı aynı anda satmak. dominos düşen maliyeti fiyata yansıtıyor. olan biten bu bence. çok cazip bir kampanya sayılmaz biz tüketiciler için.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Dominos
Dominos
76 Takipçi
Domino's Pizza, merkezi ABD'nin Michigan eyaletinde bulunan, uluslararası bir pizza dağıtım şirketidir.1960 yılında Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. 2014 yılı verilerine göre, 60'ı aşkın ülkede 10.000'den fazla şubesi vardır. 2004 yılında 4,6 milyar dolar fiyatıyla halka açıldığı zaman, Domino's Pizza Amerika'nın en büyük ikinci pizza zinciridir. Bunun dışında da dünyanın en büyük evlere dağıtım yapan pizza firmasıdır.