cansci
4 Takipçi
sinmiş balık kokusuna febreze
iki gün üst üste, daha bi öncekinin kokusu çıkmamışken balık yaptık evde. dün de misafir gelecek denince ne yapalım ne edelim derken febreze al dedi eşim.. 2-3 saatlik bir havalandırmayla mis gibi oldu ev. reklamına inanmamıştım ama febreze sanırım kokuyla karışmak yerine kokuyu gerçekten yok ediyor.

8 Yorum

seyhankis
1 Takipçi
Gecen gun aldim #febreze sprey kokularindan ve evde surekli kullaniyorum. Odaya iki kez sikmaniz yeterli oluyor. Cok kalici ve etkili bir kokusu var cok ise yariyor.
khaldrogo
3 Takipçi
#febreze kokusunu reklamlarını gördüğümden beri merak ediyordum özellikle bazen evde ağır yemekler yapılıyor o kokuyu bastırır mı emin değildim ve geçen kurban bayramına denedim gerçekten çok etkili bir ürün
mervekarat
4 Takipçi
#Febreze reklamlarını izledim ve açıkçası pek inandırıcı gelmedi.Kendim denemek istedim ve satın aldım. En ağır kokulardan olan eve sinmiş balık kokusunun üzerine sıktım ve sonuç gerçekten muhteşem. Çok başarılı bir ürün.herkese tavsiye ederim.
azranurbulut
5 Takipçi
Kesinlikle katılıyorum #Febreze kokusu ağır kokuları tamamen ortadan kaldırıyor biz de geçenlerde kelle paça yapmıştık daha sonra sıktık ve hiçbir koku kalmadı çok başarılı
kubrakuzu
3 Takipçi
#febreze kokusu pek beğenmedim reklamlarında sürekli yok biz hamsi kokusunu kapatıyoruz falan diyor ama biz Karadenizliyiz ve hamsi pişirdikmkokuyu sıktık ama hiçbir etkisi olmadı.
c4n4n
3 Takipçi
kalitesiz oda parfümleri ağır yemek kokularıyla evin kokusunu daha da bozabiliyor. çok başıma geldi. febrezeden şaşmayın.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Febreze
Febreze
46 Takipçi
Kötü kokuları yalnızca maskelemez, yok eder. Ürün çeşitlerine araba,oda,banyo için aerosol,spreyler,mumlar dahildir.