sinemyarsaz
3 Takipçi
Dominos ekmek arasi lezzeti
#Dominos pizzadan sonra o enfes ekmek aralari ile de beni cok sasirtti. Ben oizzasi kadar lezzeti olacagini pek sanmiyordum. Ama dun denedim ve muazzam bir lezzet cikmis ortaya.


10 Yorum

sibelcosar
4 Takipçi
dominos kampanyaları adeta bitmiyor ve bu da benim gibi öğrencilerin acayip işine geliyor özlelikle gel al servisindeki kampanyalar çok hesaplı oluyor. Buarada en sevdiğim çeşidi extravaganza bir de bol malzemos;)
aysell63
243 Takipçi
Ben de bunu çok merak ediyorum acaba nasıl bir lezzet olmuştur diye ama #Dominos işin içinde ise on numaradır
ozoz
201 Takipçi
bu ekmek arası sistem menü yani çok dikkat çekici aslında denemek için can atıyorum #Dominos
dominos gerçekten özellikle sipariş takip sistemi ile tercih ettiğim fast food markalarından.Ekmek arasını denedim ama çok küçük ve az malzemeli buldum.Lezzetler ise gayet başarılı.
cananesmet
2 Takipçi
Ozellikle de is donusu esim gel al kampanyasi ile sadece 16 liraya buyuk boy sosyal pizza aliyor.
dominos reklamrında büyük ve bol malzemeli gözüken ürün avuç kadar.Lezzetli mi lezzetli ama evde basitçe yapılabilecek lezzetler ekmek özel olmasa.
asudanbakar
1 Takipçi
pizzanın yanına arkadaşım denemek istedi ve pizzadan daha lezzetli olduğunu söyledi.fırından olduğu için ağız da yağlı bir tatta bırakmadığını ve malzemenin tadını tam anlamıyla hissedebildiğini söyledi

İlgili markaya ait diğer içerikler

Dominos
Dominos
76 Takipçi
Domino's Pizza, merkezi ABD'nin Michigan eyaletinde bulunan, uluslararası bir pizza dağıtım şirketidir.1960 yılında Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. 2014 yılı verilerine göre, 60'ı aşkın ülkede 10.000'den fazla şubesi vardır. 2004 yılında 4,6 milyar dolar fiyatıyla halka açıldığı zaman, Domino's Pizza Amerika'nın en büyük ikinci pizza zinciridir. Bunun dışında da dünyanın en büyük evlere dağıtım yapan pizza firmasıdır.