sinemkos
4 Takipçi
Gelsin yeni televizyon ...gelsin film keyifleri
Televizyon çok izlemem zaten babam genelde haber falan izler eski tüplü televizyon vardı evimizde durumları az duzeltince babam da taksitle alalım deyince ben modeli abimle belirledim ..ve ikimize de hitap edecek bu güzel led 102 ekran hd #samsung tv yi aldık ..görüntü kalitesi çok iyi bir çok özelliği de var..Biz çok beğendik artık film keyfi arada yaparız

8 Yorum

ahmetder
7 Takipçi
Büyük ekran da tv izlemek gerçekten farklı oluyor bir kere ortam da geniş işe ışıkları kapatınca tam.sinema modu oluyor bir de tridy olan büyük ekran alacaksın ki #samsung dan off efsane olur
minegul
5 Takipçi
Adamlar çok iyi teknoloji de ya ben telefonunu kullanıyorum çok memnunum özellikle kamera da öyle iyiler ki #Apple bil kameralarıni ondan alıyor gene de çok iyiyi yakalamış değil milyarlar veriyorsunuz hiç iyi resim çekmiyor bence #iphone lar samsungun yanına bu konuda yaklasamazlar bence
aytekindofan
1 Takipçi
Yeni #Samsung Oled 4K televizyonlar bu aralar aklimi cok celiyor. Bu kadar kaliteli ve gercek goruntuye bu kadar yakin tv gormedim.
edipg
0 Takipçi
Ben televizyonu pek izlemem sizin gibi, genellikle bilgisayarı bağlar film izlerim film keyfi samsung 4k tv de yarı güzel oluyor o kadar iyi bir görüntü kalitesi var ki çok gerçekçi duruyor.
Bende taksit ile aldım eve gerçekten güzel bir televizyon özellikleri gayet hoş dediğiniz gibi görüntü kalitesi de çok iyi, film keyfi yapmamak için önümde bir engel yok.
Smasung televizyonlar gerçekten çok kaliteli bende kullanıyorum ve gayet memnunum hepinize tavsiye ediyorum pişman olmazsınız.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Samsung
Samsung
108 Takipçi
Samsung, elektronik işletmesinin başarısıyla, teknolojide bir endüstri lideri olarak küresel anlamda tanınmıştır ve artık bir numaralı küresel 10 markadan biri olarak sıralanır.