sibelsoy
4 Takipçi
Hakan Ural Kimdir?

Yer yer magazin gündeminde yer alan ve özellikle #aşk hayatı ile gündeme gelen isimlerden birisi olmuştur #hakanural özellikle Sibel can ile olan ilişkisi ve evliliği ile de bir süre gündeme gelmişti ..hakan Ural 1967 doğumlu olan oyuncu Selçuk Ural'ın oğludur 16 yaşına kadar babası kendisini kabul etmemiştir..mankenlik yapmaya başlayan #hakanural daha sonra anı birşekilde #sibelcan ile.evlenmiş 1999 a kadar evliliğini sürdürmüş bu aşamada ıkı evladı olmuştur şuanda da ikinci evliliğini #Sarayhalı nin torunu ezgi ile birlikte yürütmektedir..bir süre oyunculuk da yapan hakan Ural şu sıralar bazı demecleri ile sosyal.medyada da yer almaktadır ..


6 Yorum

aysinseker
3 Takipçi

Bu Hakan Ural ne acayip bir adamdır ya entresan entresan konuşmaları var hiç adam akıllı konuştuğunu görmedim geçen gün programında kızları ayağa kaldırıp şort boylarını göstermesini falan istemiş ne bilim tuhaf.

Benim tanimima gore Ajda pekkanin erkek versiyonu cunku adam hic yaslanmiyor ve yas olmus kac. Hala dinc ve genc duruyor

televizyonda neden bulunduğunu anlamadığım, ne özelliği olduğunu hiçbir zaman çözemediğim bir şahıs. fikrimi değiştirecek bir niteliği de yok anladığım kadarıyla.

ardaergn
0 Takipçi

babası zamanında bilinirdi. bu vesileyle kendisi de ünlü oldu. bir de sibel can tabi. televizyonda gördüğüm kadarıyla samimi biri. ama sadece samimi. o kadar.

goncayavak
5 Takipçi

Arada Tv8 de program yapiyor ve bende denk geliyorim Hakan Ural cok mantikli guzel Yorumlar yapiyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler