sibelcake
2 Takipçi
iftarda dominos

Önceki ramazanlarda gün içinde karnım pek acıkmazdı ama bu ramazan ilk 3-4 gün canım hep pizza istedi. dominosun vodafone'la 2 orta boy pizza 24 tl kampanyası da cazip olunca kaç gündür iftarımı pizzayla açar oldum. tabi yalnız değil, annemlere de iftarda pizza yediriyorum bu sayede. değişik oluyor. denemelisiniz.


5 Yorum

halesu
0 Takipçi

#Dominos bizim kirtaricimiz oluyor her zaman. Ev de yemek olmayinca hic dert etmiyorum ve hemen ariyorum dominosu soyluyorum konyalimi.

sevim53
19 Takipçi

En sevdiğim Dominos Pizza Sosyal Pizza. İşten eve dönerken eğer evde yemeğim yoksa benim için mükemmel kurtarıcı. Fiyatları uygun olduğu kadar lezzetlide. Beklemek istemediğim için gitmeden önce telefon ile sipariş veriyorum gittiğimde pizzamı alıp çıkıyorum.

emely
1 Takipçi

oruçluyken aklıma en son gelecek şey ne deseler sanırım pizza bile demezdim, bu şekilde bile aklıma gelmezdi :)

İlgili markaya ait diğer içerikler

Dominos
Dominos
76 Takipçi

Domino's Pizza, merkezi ABD'nin Michigan eyaletinde bulunan, uluslararası bir pizza dağıtım şirketidir.1960 yılında Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. 2014 yılı verilerine göre, 60'ı aşkın ülkede 10.000'den fazla şubesi vardır. 2004 yılında 4,6 milyar dolar fiyatıyla halka açıldığı zaman, Domino's Pizza Amerika'nın en büyük ikinci pizza zinciridir. Bunun dışında da dünyanın en büyük evlere dağıtım yapan pizza firmasıdır.