shamil
3 Takipçi
2. günde digitürk kurulumu

pazartesi günü yaptığım başvurunun ardından çarşamba sabah kurulumu yaptılar. sözleşme vs. gelip evde imzalattılar. eve gelen servis elemanlarının iyi seçilmesi gerektiğine inanmışımdır hep. digitürk'ünkiler gayet profesyonel düzgün insanlardı. 20 dakikada işlerini görüp gittiler. özellikle beyaz eşya servislerine örnek olmalı.


3 Yorum

halitgun
0 Takipçi

Bence #Digiturk satildiktan sonra eskisi gibi salas degil. Artik daha kaliteli bir hizmet vermeye basladilar. Sinema kanallari cok iyi.

erdemkr
0 Takipçi

servis durumlarında da aynı hızda çalışıyolar. bu noktada çok iyiler. beinsport kanallarında sezon başı indirimleri daha fazla olsa rahat rahat evde maç izlesek daha iyi olacak.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Digiturk
Digiturk
21 Takipçi

Digiturk, Türkiye'de HD/3D/4K çözünürlüklerinde sayısal yayın yapan bir dijital platform. 1999 yılının Ocak ayında kurulmuş, 2000 yılının Nisan ayında hizmet vermeye başlamıştır.Süper Lig maçlarının yayın haklarını elinde bulundurmaktadır. Eutelsat 7A uydusu üzerinde yer almaktadır. Türksat uydusunda da bazı kanallarının yayını vardır. Şirket 2015'te beIN Media Grup’a satıldı.Toplam kanal sayısı 250'nin üzerindedir.