sezginkilonc
3 Takipçi
En iyi iftar sofrasi

#kebapcihalilusta simdiye kadar en iyi iftar sofrasi sunan cok kaliteli lezzetli bir restorant oldu bana gore. Bi cok restorantta yemek yedim iftarlik olarak ama Kebapci Halil Usta hepsinin icinde en iyisi. Kaliteli hizmet. Zaten yemeklerden ve mezelerden bahsetmiyorum bile. Gidip gormeniz tatmaniz lazim.


10 Yorum

mertyuksel
5 Takipçi

Daha önce ismini hiç duymadığım bir yer ama ramazanda farklı yerleri denemeyi sevreim bakalım yolum düşerse mutlaka gideceğim çünkü kebap benim en sevdiğim yemeklerdendir:)

ozoz
196 Takipçi

valla yorum iştah açtı oruçlu oruçlu can çekmedi desem yalan olur #KebapçıHalilUsta nın methini bir kaç kez daha duyumuştum iyisi mi gidip tatmak

semrasari
0 Takipçi

babamları kandırıp bu akşam hemen iftar için Kebapçı Halil Usta'ya götürüyorum biz ailecek kebap severiz. Ramazanda biraz fazlaca kalabalık oluyor ama olsun bir güncük kebap için değer bence. Akşam nasıl olcak valla canım fena çekti.

keremcaykan
0 Takipçi

Yanilmiyorsam bu kebapci antep de diye biliyorum. İstanbul da olsa da gitsek boyle bir yere bizde.

eceseckin
3 Takipçi

Biz Adanalılar çok şanslıyız böyle bir lezzet heryerde olmuyor bence yolu buralara düşen herkesin uğraması gereken bir yer Kebapçı Halil Usta. Buarada fiyatları da gayet makul 4 kişi tıka basa doyup çok cüzzi fiyat ödüyorsunuz..

aysinseker
3 Takipçi

Adanalılar bu kebap işinde usta zaten keşke benim yolumda birgün düşsede bende orda güzel bir ziyafet çeksem kendime.

elembur
0 Takipçi

#kebapcihalilusta demek Adana'ya gitmek gibi birşey oluyor çok uzaklara gitmeye gerek yok bence yanınızda varsa bir kebapçı Halil.usta iftar için şahane bir yer olur

aytackirk
4 Takipçi

Bu ramazan bizde genelde aksam iftarlarini hep disarda guzel mekanlar da yaptik.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Kebapçı Halil Usta

Halil Usta ve ekibi Gaziantep'te Karşıyaka merkez ve Metro şube olmak üzere iki ayrı mekanda hizmet vermektedir. Ayrıca kalitesi ve lezzetiyle markalaşmayı başarmış ve birçok ödüle ve övgüye layık olmuştur.