asitli/şekerli içecekler out - %100 portakal suyu in

geçtiğimiz cuma günü dişime giren bi ağrı, hemen ardından halsizlik, bitkinlik nedeniyle evdeki bütün asitli, faydasız içecekleri atıp cappy %100 portakal suyu tüketmeye başladım. Gereksiz ve doğal olmayan şekerin girmediği vücutta enerji hemen yükseliyor. nitekim benim de öyle oldu. seneler önce bi doktor arkadaşımın önerisiydi. geç de olsa başladık ve kısa sürede faydasını gördüm. sizlere de öneririm arkadaşlar.


  • Cappy Cappy için
  • 2018-07-08T18:46:43

8 Yorum

Dimes yıllardır güvenle kullandığımız bir marka daha ben küçücük çocukken babam her gün alırdı beslenmemize koyardık dimes meyve suyunu şimdi de ben çocuklarıma güvenle dimes meyve suyu içiriyorum.

Dimes meyve suyunda çalışan bir arkadaşım vardı doğala en yakın meyve suyunu yaptıklarını söylüyorlardı bende bu nedenle güvenle içiyorum.

berilcan
0 Takipçi

Dimes %100 portakal suyu bildiğiniz evde sıktığınız portakal suyu gibi lezzetli önceden uğraşıp çocuklara elde sıkardım ama baktım ki pek fark yok bende artık dimes meyve suyu alıyorum çocuklara hem pratik hem de gayet lezzetli oluyor.

emrekrt
0 Takipçi

her halükarda koladan vs. iyidir ama yüzde 100 meyve sularının da faydalı olmadığını söylüyorlar.

fatihyuce
208 Takipçi

yani çok zorda kalıp da meyve suyu almamız gerekir ise #Cappy tercih ediyoruz güvenilir isim ve lezzetli

bburakoo
2 Takipçi

Dimesin %100 diye sattığı meyve sularından kat kat doğal ve lezzetli geliyor bana cappyninki. Bunun fiyatı hem daha hesaplı bence ve daha kaliteli bir meyve suyu markası.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Cappy
Cappy
38 Takipçi

Cappy, Avrupa'da The Coca-Cola Company tarafından üretilen bir meyve suyu markasıdır. 1994'den beri üretilmektedir.