En iyi Dijital Fotoğraf makinesi ?

canon kompakt dijital makineleri cok kaliteli olan bir marka . ozellikle profesyonel fotografcilik dusunuyorsaniz canon fotograf makineleri ve ekiomanlarini tavsiye ederim cok kaliteli urunler tasarliyor ayrica urunleri son derece şık ve kullanışlı dslr fotograf makinelerine bakmanizida tavsiye ederim.


  • Canon Canon için
  • 2017-10-18T15:45:40

12 Yorum

Bende de #canon yari profosyonel fotograf makinesi var ve zaman zaman cikip doga resimleri cekiyorum. Cok keyifli ve kafa dagitici bir hobi bana gore.

nurbzn
0 Takipçi

makineden çok lens önemli fotoğraf makinesinde. canon lensleri fotoğrafçıların tercihi.

erkandd
0 Takipçi

benim de canon fotoğraf makinem var. her şey iyi ama parcası çok pahalı. tek vidaya 120 tl verdiğimi bilirim.

sabahatoral
1 Takipçi

#Canon fotograf makşnası aldım yaklaşık yedi yıldır kullanıyorum iki tanede lens aldım çok memnumum almayı düşünen arkadaşlar varsa şiddetle tavsiye ediyorum.

Çok iyi bir marka fotoğrafları çok kaliteli çekiyor fakat en ufak sorunda yapımına çok fazla para isteniyor parçaları çok pahalı.

utkue
0 Takipçi

Ben çok fazla fotoğraf çekiyorum ve genellikle kamera kullanıyorum marka olarak canon tercihim en iyi lens ve makinelere canonda.

ebruse
0 Takipçi

Gerçekten çok iyi bir kamera markası canon, bende kullanıyorum ve çok memnunum çok iyi fotoğraf çekiyor, fotoğrafları çok net yansıtıyor tavsiye ediyorum.

emirhank
0 Takipçi

Canon markası özellikle fotoğraf çekmeyi sevenlerin ve fotoğrafımsıların tercihi. çünkü kameranın çok iyi bir lensi var her türlü görüntüyü çok net yansıtıyor bende kullanıyorum ve tavsiye ediyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Canon
Canon
43 Takipçi

Japonya merkezli çokuluslu şirket. Resim ve optik ürünleri, kameralar, fotokopi makineleri ve stepper ürünleriyle tanınmaktadır. Merkezi Öta/Tokyo'da bulunmaktadır