sevimbyk
7 Takipçi
instagram vakit kaybı mı?
üretmediğimiz ve sahip olmadığımız bi teknolojinin esiri olmamız kadar doğal bir durum yok. ama bu durumu değiştirmek bizim elimizde. fazla kullandığım için instagram'ı bi süreliğine dondurmuştum. daha sonra instagramda harcadığım vakti zaten başka şeylerle uğraşarak öldürdüğümü fark ettim. bu durumda sorun instagram'da mı oluyor yoksa kullanıcıda mı? tam aksine tüm sorun kullanıcıda. instagram, verimli kullanıldığında büyük bir nimet de olabiliyor. yemek, dekorasyon, sanat.. aklınıza ne gelirse ilham alabileceğiniz bi platform. ama amaç ünlü olmaksa, insanlar suratımızı, ne yaptığımızı görsün ise bunun bi sonu yok. çünkü insanın egosu doymuyor; ne beğenilmeye, ne de takip edilmeye...

7 Yorum

refiktoskan
4 Takipçi
Kendinizi cok fazla kaptirmadiginiz surece ve dengeli bir sekilde kullandiginiz surece diger bir cok sosyal mecradan daha iyi #İnstagram.
canerc
0 Takipçi
interneti ve şarjı tüketiyor. ben bu yüzden kaldırdım. yoksa bi uygulamanın bağımlısı olacak değilim. ayrıca çok da gerekli bir şey değil bence.
takip-takipçi meselesi çok can sıkıcı. abartılıyor. herkes paylaşımına, bakacakların baksın. bu kadar önemli mesele değil bence.
hasanpl
6 Takipçi
vaktini idare edemeyen insan hiçbir yerde idare edemez. instagram'a suç atmamak gerek.
eylulbir
7 Takipçi
Benim şahsi görüşüm bence gereksiz #instagram#facebook size ne kazandırıyor o benzer şeyleri Siz dekor ya da üretme adına yapacaksanız anında Bieber girin bakın ki sadece instagram değil heryerde videolu anlatım bile var youtube da falan ama inanın bakıp kalakaliyorsaniz sadece bence sadece desinler diye başka bişey değil saçma bir ego ego ego durumu
instagram, sosyal medyanın magazin ayağı. öyle bi magazin ki herkes kendinin muhabiri. bence vakit kaybı.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Instagram
Instagram
22 Takipçi
Instagram, 2010‘da kurulmuştur. Kullanıcıların şahsi hesaplarını oluşturarak çevrelerindeki kişiler ile fotoğraf ve video paylaşımı yaptıkları bir sosyal ağdır.