sevim53
19 Takipçi
Vatanım Sensin Sezon Finali

Yayınlandığı her bölüm ile nefesleri kesen Vatanım Sensin dizisinin Perşembe günü yayınlanacak Sezon Finali bölümünde yine olaylar çok karışacak. Vatan hainliği ile itham edilen Vasili infaz edilecek mi Cevdet komutan sonunda ailesine gerçek kimliğini açıklayacak mı, Ali Kemal gerçek ailesi olan Vasli'nin infazına ne diyecek? Hepsi ve daha fazlasınu buradan öğrenebilirsiniz. Vatanım sensin sezon finali fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Vatanım sensin son bölümü bu perşembe saat 20:00'de Kanal D'de.


2 Yorum

Sanırım bu sene dört gözle beklediğim tek dizi Vatanım Sensin oldu. Oyuncular muhteşem konu muhteşem insan her izlediğinde Türk olduğu için gurur duyuyor. Ama bence bu bölümde herşey Türkler lehine görünsede kapanışda ters köşe yapacaklar ve bütün yaz bizi meraktan çatlatacaklar.

edizsoylu
17 Takipçi

Bu dizi efsaneler arasında yerini alır inanılmaz güzel senaryosu var ve Bergüzar Korel'in oyunculuğu beni bitiriyor özellikle annem demesi var ya kadın resmen tüm kalbiyle hissettiriyor. Umarım gelecek sezonda aynı tatta devam eder.

İlgili markaya ait diğer içerikler