yunusda
5 Takipçi
Sevgililer Gunu hediyesi Superga dan aldim..
Kız arkadaşıma sevgililer gününde Hem işine yarayacak Hem de kullandıkça mutlu olacağı bir hediye almak istedim .İnsan birkaç sene sonra neyi sever neyi daha çok ister daha iyi anlıyor zaten kız arkadaşım da bana hissettiriyor bu günlere yaklaşırken bende uzun zamandır akmak istediği Pink yani pembe renk superga aldim şimdi severek kullanır diye düşünüyorum ..ayakları umarım hep bana gelir bu ayakkabılar ile böyle bir not düşmeyi düşünüyorum Bence çok hoşuna gidecek ...

5 Yorum

mericoo
0 Takipçi
ben kız kardeşiminde en sevdiği model bu ayakkbılar bence çok itici kadın dediğin topuklu giymeli.
mirosik
0 Takipçi
renk harikaymış bence süper bir seçim olmuş. Ayrıca Meriç arkadaşım lütfen kadınları bir kalıba sokmaya çalışmayalım ne istersek onu giyeriz kimse karışamaz..
baharcicek
1 Takipçi
Ayakkabi da en begendigim ve spro giyim tarzina da en uygun marka #Superga ayakkabilari. Kaliteli ve tarz modelleri var.
secilsar
2 Takipçi
#superga ve #converse de böyle soft renkler çok yakışıyor bence ya uzun zamandır almak istiyordum bende kendime birtane sitesine girip şimdi bir bakayım indirim varsa alayım
pirilseven
3 Takipçi
#superga spor ayakkabilar da hos ve kullanilabilir ama ben daha cok converse modellerini begeniyorum ve kullaniyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Superga
Superga
18 Takipçi
Superga desen, renk ve stilleriyle Şıklığı yakala, farkını göster. Rahat ve kaliteli ürünleriyle son yılların en çok tercih edilen markalara arasında ilk sıraları göğüslüyor.