sevcanyilsaz
5 Takipçi
2018 Asgari ucret ne kadar olur

Malum Asgari ucret ulkemizde is ve isveren tarafindan en cok tartisilan konulardan biri. Herkes simdi birbirine soruyor asgari ucrete zam gelir mi, asgari ucret ne kadar olur. Belki bir cok kisi hala asgari ucret ne kadar ondan bile haberi yoktur. Her yil 1 Ocak da asgari ucret zammi belli olur ve 1 Ocaktan once ilan edilir. Benim tahminin bu sene 200 ila 400 arasi bir zam ve ancak tavan fiyat 2000 olur diye tahmin ediyorum. Bakalim ocaga bisey kalmadi. Hep beraber gorucez.


8 Yorum

ozoz
196 Takipçi

Asgari ücret ülkemizin kanayan yarası ve nedense bir türlü rayına oturamadı çok pahalı bir ülkede değiliz ama çok lüks var cep telefonları led tv ler arabalar vs

seferyapar
2 Takipçi

Hakiktende 1600 lira ile gunumuz hayat pahaliliginda yasamak cok zor. İnsallah asgari ucretliler hakettigi guzel rakamlari alirlar bu yil.

Bence asgari ucret daha yuksek olmali ve suanki carsi pazar fiyatlarina gore en az 2500 lira olmali ki dogru duzgun yasasin ve beslensin.

Asgari ücretle çalışan biri olarak burdan tüm yetkililere sesleniyorum YET-Mİ-YORRRR, ne tatile gidebiliyorum ne ev alabiliyorum ne de arabam var sadece karın tokluğuna çalışıyoruz artık buna bir dur diyin artık lütfennn.

berkai
0 Takipçi

her şey o kadar zamlandı ki bir kişinin asgari ücretle yaşama olasılığı özellikle büyük şehirlerde yok desek yeridir. Bugünkü ekonomik koşullarda 2400-2500 tl altı asgari ücret emekçiye insanca yaşama olanakları sunmayacaktır.

ertugrulyuce
225 Takipçi

bu yılda çok zor çünkü ekonomi kötüye gidiyor fakirin canı yanacak belli çünkü o ücretler ile geçim çok zor

ziyaatarsak
0 Takipçi

Herkes asgari ucret 2 bin lirayi gecermi diye konusurken bir anda dolarin altinda ezldi asgari ucret bir kez daha.

naimkalyon
0 Takipçi

Acikcasi bir isveren olarak samimi soyluyorum asgari ucret isci icin kesinlikle yeterli degil ve ben artmasini en az 2000 bin olmasini istiyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
481 Takipçi

Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.