serkanss
2 Takipçi
Canon Eos 700D fotoğraf makinesi

Canon Eos 700D fotoğraf makinesini 2 ay önce 2900 TL'ye aldım. amatörden hallice ama kendisini geliştiren bi fotoğrafçı için ideal özelliklere sahip bir makine. bu süre içinde 2 defa doğa fotoğrafları, 1 defa düğün fotoğrafları çektim. hepsi çok iyiydi fakat özellikle karanlıkta yaptığı çekimlerden fazlasıyla tatmin edici. çok profesyonel bir fotoğrafçı değilseniz lens eklemeleriyle birlikte profesyonel bir cihazı kesinlikle aratacağını düşünmüyorum. fotoğraf makinesi arayanlara tavsiye ederim.


  • Canon Canon için
  • 2018-07-08T18:24:45

6 Yorum

Çok güzel bir ürün ben şuan fotoğraf çekiminde yeniyim biraz daha profesyonelleştiğim zaman bu tarz bi makine alacağım gerçekten görüntü kalitesi çok fark ediyor.

pelinsuya
2 Takipçi

Hayatta en cok yapmak istedigim seylerden biri #canon makinemi alip disari cikmak. Kizim biraz daha buyusun yapicam.

karanlıkta çekim konusu fotoğraf makinelerinin kalitesini belirleyen şeylerden biri. bu fiyata alınan bi fotoğraf makinesinden bu özellikleri beklerim.

twoana
0 Takipçi

canon eos1300 kullanıyorum ben de 1 senedir. 700d'yi kullanan ve profesyonel olarak fotoğrafçılıkla uğraşan arkadaşlarım var. onlar da çok memnunlar.

eeymen
0 Takipçi

Canon kadar kaliteli ve amatörler çekse bile profesyonel çekmiş gibi gösteren makine yok. Lens ve malzeme kalitesi çok iyi bir kamera markası canon uzun yıllardır kullanıyorum ve hiç pişmanlık duymadım. Ne nikon ne diğer markalar canonun yanına bile yaklaşamaz.

alpo
0 Takipçi

Fiyatının hakkını veren kalite ve çözünürlüğü en iyi kamera.En az 2 aydır kullanıyorum gerçekten müthiş alınacak en güzel kamera bu olsa gerek.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Canon
Canon
43 Takipçi

Japonya merkezli çokuluslu şirket. Resim ve optik ürünleri, kameralar, fotokopi makineleri ve stepper ürünleriyle tanınmaktadır. Merkezi Öta/Tokyo'da bulunmaktadır