senoly
0 Takipçi
En iyi yardımcım

iş yerinde sürekli bilgisayarda işim oluyor çok uzun süre bilgisayar başında vakit geçiriyorum iş yerinde. önceden kullandığım bilgisayar işlerime pek dayanamadı ve çöktü bende dayanacak bir bilgisayar aramaya başladım ve asus notebook ile karşılaştım hem hızlı hemde bana uyan özelliklere sahip bir bilgisayardı alalı neredeyse 1 yıl oldu ve hala formunda iş yerinde benim gibi bilgisayar ile çok vakit geçiriyorsanız tavsiyem asus


  • Asus Asus için
  • 2017-11-03T12:07:51

4 Yorum

Ben uzun zamandır asus laptop kullanıcısıyım gerçekten çok kaliteli bir marka asus. bilgisayarları çok iyi uzun süre dayanabilecek türden bilgisayarlar üretiyor verilen paranın hakkını verene en iyi marka asus.

Gerçekten çok başarılı bir marka asus çoğu bilgisayarını kullandım ve hepsinden memnun kaldım hepsini tek tek tavsiye ediyorum.

isab
0 Takipçi

Asusun bu bilgisayarını ilk defa gördüm gerçekten çok hoş duruyor özellikleri gayet iyidir ışıklı klavye olduğuna göre. ben bir süre rog serisinden kullandım ve gayet memnun kaldım gerçekten çok hızlı ve uzun ömürlü bir bilgisayar tavsiye ediyorum.

yasard
0 Takipçi

Bende bu modelini kullanıyorum ve gayet memnunum hem oyun oynuyorum hem iş yapıyorum her türlü işimi görüyor benim gibi olan varsa bu bilgisayar ideal tavsiye ediyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Asus
Asus
51 Takipçi

ASUSTeK Computer Inc., 1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi.