Sen Anlat Karadeniz 36. Bölüm İzle
Arkadaşlar uzun zamandır severek takip ettiğim Sen Anlat Karadeniz'in 36. bölüm fragmanı yayınladı ve inanılmaz heyecan dolu bir bölüm bizi bekliyor diyebilirim. Atv ekranlarında her çarşamba günü saat 20:00'de yayınlanan sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz'in 36. Bölüm fragmanı yine nefes kesiyor. Sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz'in 35. bölümünün sonunda Mercan Vedat yerine Berrak'ı asmak üzereydi. Bu bölümde ise Tahir Berrak'ı kurtarıyor. Berrak'ı kurtaran Tahir Nefes'in kendinden gizli işler çevirdiğini öğreniyor. Bu arada Vedat karakola giderek şikayette bulunuyor ve bunun sonucunda Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak hapishaneye sevk ediliyor. Bakalım daha neler olacak bu bölümde. Sen Anlat Karadeniz 36. Bölüm fragmanının tamamını buradan izleyebilirsiniz. Sizce neler olacak yeni bölümde ben heyecanla bekliyorum sizlerde buaradn yorumlarınızı paylaşabilrisiniz.

6 Yorum

Ben Sen Anlat Karadeniz'in olduğu günleri resmen iple çekiyorum kim bilir Nefes gibi ne çok kadın var bence bu diziyle kadınların susmaması sesini çıkarması gerektiği vurgulanıyor.Son bölümde neler olacağını da çok merak ediyorum paylaşım için teşekkür ederim.
ertugrulyuce
240 Takipçi
Biz bu diziyi izlemeyen kesimiz kadının bence çok fazla aşağılandığı bir dizi manyak bir adamın nasıl olurda halen ortalıkta olması gerçeği sinit bozuyor
melihbasat
6 Takipçi
Surekli reklamlarini goruyorum ama ben izlemedim izlemeyi de dusunmuyorum cunku ful siddet dolu film.
zeyzey
0 Takipçi
Karadeniz dizisi görmekten ıyyy geldi artık ya bitsin bu tarz diziler lütfen yerine daha doyurucu daha öğretici programlar gelsin bu tarz dizilerle tüm öğrenme içgüdümüzü yok ediyolar hep aynı olaylakrın anlatılması hayal dünyamızı da köreltiyor burdan sayın senaristlere sesleniyorum lütfen vizyonunuzu genişletin daha başka konular hikayeler üretin.
eceseckin
3 Takipçi
Dram dram dram içimiz şişti bütün kızlar bu Vedat'ın oyunlarına nasıl kanıyor anlamış değilim bende kadınları küçük düşüren birçok sahne var bu nedenle en yakın zamanda bitmesi gerekiyor diye düşünüyorum.
halimebekay
3 Takipçi
Dogasiyla cekim kalitesi ile hakikatende cok iyi bir dizi ve cok guzel bir hikaye. Keyifle izliyorum ben her ciktiginda.

İlgili markaya ait diğer içerikler