semihkaplan
6 Takipçi
Bitcoin fiyat grafigi

#Bitcoin bir anda butun kuresel sermayeyi ablukaya alip kavuran bir legal olmayan sanal para islemine denilebilir. Elle tutukur ve gozle gorulur bir para birimi degil ama son zamanlarda dusse de hala cok gozde ve cok pahali. Depp wep dedigimiz taraflarin daha cok kullandigi bitcoin arastirmak icin fiyat artis azalis grafini de incelemelisiniz. Bunun icinde doviz.com sitesi en uzleme platformu diyebilirim.


8 Yorum

sevcanyilsaz
5 Takipçi

Valla internette surekli olarak bitcoin haberlerini gormek mumkun ve bir kac kez bende baktim o zamanlar fiyatlari dahs yuksekti. Sanirim dusus olmus.

ersinm
0 Takipçi

18 bin tl'deyken aldım, 33 binden sattım kısa bir miktar paramı. şimdi 35 binde ve güvenip alamıyorum. çok spekülatif bir piyasa. ne olacağı hiç belli değil.

umitt
0 Takipçi

bitcoinin yükselişinin önlenebileceğini düşünmüyorum. 70-80 bin bandını yakın bulmasam da değeri muhakkak artacaktır. gizlilik, kolaylık ve basitliğin önünde bu çağda durabilecek bir hizmet yok.

seferyapar
2 Takipçi

Bundan yaklasik 6 ay once #Bitcoin alin 100 bin kira olcak diyorlardi ama ben her zaman ki gobo temkinli baktim ve bitcoin nitelim 7 bin dolarlara kadar dustu ve dengesiz bir seyir izliyor.

biara erkek arkadaşım sarmıştı bu bitcoin'e ama sonrasında çokta sağlıklı olmadığını söyleyerek bıraktı bitcoin takibini.

sedattayar
0 Takipçi

Az once piyasa durumuna baktim ve bitcoin suna 6 bin dolara kadar dustu ve sert dusus devam ediyor.

Kripto paraların yükseliş ve düşüşlerini etkileyen çok fazla belirsiz faktör var. bu nedenle yatırım yapmak beni ürkütüyor. hele ki bitcoinin o büyük düşüşünden sonra...

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
481 Takipçi

Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.