selly
3 Takipçi

#koska markası benim için daha çok tahin pekmezi ifade etsede artık bu şahane lezzeti çağrıştırıyor. Yediniz mi bilmiyorum ama koska fındık krokanin tadı harika. Çok ama çok lezzetli ve acayip enerji veriyor.

  • Koska Koska için
  • 2017-02-01T21:15:26

4 Yorum

nime
0 Takipçi

Çok seviyorum bu krokanlari tam lezzet patlaması yaşatıyor insana neden lezzetli olan şeylerin hepsi kalorili inanamıyorum ya güzel lezzetlerdeb mahrum.kalacaksın ya da bosverip yiyip keyfine bakacaksin ve sporla destekleyip yediğini yakacaksin koska ninda herşeyi çok güzel tahinini de çok seviyorum ben mesela

cerentt
1 Takipçi

yalnız bu şekerli fındık hem faydalı değil, hem de dişleri çok zorluyor. ısırmak kırmak ciddi bi dert olabiliyor eğer dişleriniz benim gibi hassassa. ben leblebi ezmesine döndüm şahsen

dişleriniz sağlıklıysa öyle zorlamıyor arkadaşlar. evet karamel donunca sertleşiyor, fındık da sert ama sorun krokanda değil dişlerde olabilir :)

fatihyuce
208 Takipçi

ben de #Koska nın krokanlarını beğenerek yerim mükemmel tazelik uygun fiyata

İlgili markaya ait diğer içerikler

Koska
Koska
36 Takipçi

Koska’nın geçmişi 1900’lü yılların başında Denizli’de Hacı Emin Bey’in faaliyet gösterdiği helvacı dükkanına kadar uzanmaktadır. Baba mesleğini sürdüren Halil İbrahim Adil Dindar 1930 yılında oğulları ile birlikte İstanbul’a gelerek Koska semtinde bir dükkan açar, zamanla ürettikleri helva ve tatlıların lezzeti ile ünlenir. Bulundukları semtten dolayı Koska Helvacısı olarak anılmaya başlar ve bu adı marka olarak tescil ettirirler.