sedatce
3 Takipçi
A101 de birbirinden yeni ürünler 29 martta

Eğer #a101 ve #bim mağazalarına gidiyor iseniz arada sırada benim gibi aktüel ürünleri incelemeye başlamışsınız demektir.bende bazen bakarım acaba bu hafta ne gelecek diye ve işime yarayan birşeyse gider alırım hatta bazen sabah erkenden bile gittiğim oldu diyebilirim size çünkü bazı ürünler hemen bitiyor #samsung cep telefonu da bence onlardan biri olacak..

    

  • A101 A101 için
  • 2018-03-27T23:20:34

6 Yorum

elifkrts
0 Takipçi

a101'in elektronik aletlerinde iade çok kolay. güvenerek alabilirsiniz. ben hiç sıkıntı yaşamadım.

muratguner
3 Takipçi

bende sanırım bundan 2 ay önceydi bir baskül aldım a101'den ve çok memnunum daha önce gittigidiyor üzerinden aldığım baskül bir doğru tartsa bir yanlış tartıyordu ama A101'den aldığımın maşaallahı var hiç saşmıyor sayesinde artık konu komşuda gelip bende tartılıyor;)

erhand
0 Takipçi

Teknoloji bazlı ürünleri çok kaliteli olmasa da kullanılabilir ve uygun fiyatlı. bu ürünler dışında market alışverişi için ürünleri gerçekten hesaplı ve kaliteli ev ihtiyacı alınacaksa buradan alınmalı.

eceseckin
3 Takipçi

a101'in aktüellerini bende takip ediyorum hatta en son geçen ay a101 beşik vardı aktüelde ve a101 beşik yorumları etrafımdaki arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla çok olumlu bende yeğenim için bir daha ki indirime girdiğinde almayı düşünüyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

A101
A101
119 Takipçi

Temel ihtiyaç malzemeleri satışı yapan firmanın sitesinde kurumsal ve finansal bilgiler, mağazalar, kampanyalar bağlantıları yer alıyor. Sloganı " Harca Harca Bitmez ".