sedacurak
1 Takipçi
En guvendigim mama

#Ari mama benim en guvendigim ve en cok aldigim takviye bebek mamasidir. Bebegim bayiliyor ari mamaya ve surekli mama istiyor. Artik suttende kesildigi icin mama takviyesi sart. O yuzden en bildigim guvendigim ari mama tercih ediyorum.


8 Yorum

saresenocak
7 Takipçi

Annemde küçükken bize çok Arı mama yedirmiş ablam yeğenime yediriyor şimdi bile tadını çok seviyorum sanki puding yiyormuşum gibi o derece güzel tadı var yani anladığım kadarıyla bebekliğimden beri tadı değişmemiş hala çok güzel;)

feyzaalbayrak
12 Takipçi

ben bu tarz hazır mamalarının bebeklere verilmesine karşıyım bunun yerine süt ve normal pirinç unu ve reşeymn ununu karıştırarak kendiniz mama yapabilirseniz çok daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.

muratguner
3 Takipçi

benim annemde bize çok yedirmiş şuan nasıl bir tadı var bilmiyorum ama sayesinde küçükken oldukça tombiş bir bebekmişim.

benim ablamda yeğenim için arı mama kullanıyor ve görseniz bizim minnoş tam bir tosuncuk yaa özellikle muzlu olanına bayılıyor ayrıca bende araştırdım arı mamada gdo ya da farklı bir katkı maddesi bulunmamaktadır.

aysinseker
3 Takipçi

Yılların verdiği bir güven var bu nedenle bizde hala kuzenlerim bebeklerine arı mama veriyoruz hem fiyatları da çok pahalı değil hem de içinde araştırdığım kadarıyla katkı maddesi yok. Ayrıca diğer mamalar gibi pahalı da değil.

cicooo
267 Takipçi

özellikle sabahları değişik lezzet tatması için muhallebi veriyorum ama muhallebiyi verirken vitamin de alsın istiyorum #ArıMama gibi

İlgili markaya ait diğer içerikler

Arı Mama
Arı Mama
3 Takipçi

Arı her yıl devlet ve özel sektör denetimlerinden başarıyla geçmektedir. Tamamıyla el değmeden otomatik makinelerde üretilip paketlenir. GDO içermez.