denizsoyar
4 Takipçi
Seçmenin Yüzde 56'si Hileye Inanmiyor
Yapilan son kamuoyu araştırmasına göre Istanbul da bulunan seçmenlerin yüzde 56'si seçimlerde hile olduğuna inanmıyor ve hileye inanan kesim çok düşük ve kararsizlarda epey var. Yani secmen haksiz bir durum olduğunu dusunuyor ve buna da 23 haziranda bence sandıkta çok net bir cevap verecek.

11 Yorum

cevatsurek
0 Takipçi
Yani bende bir istanbul seçmeni olarak, zarfa attığım 4 pusuladan sadede birine hile var denmesine külliyen inanmıyorum.
aysegulorman
0 Takipçi
Bende hileye inanmadığım için oyumu hakkı yenilen Ekrem imamoglundan yana kullanırım
esmasare
278 Takipçi
Bende inanmıyorum sonuçta daha güçlü olan taraf belli bakalım bu defaki sonuç ne olacsk
ebrualdemir
4 Takipçi
Bende hileye inanmyanlar arasındayım eğer bir usulsüzlük varsa her iki tarafta yapmıştır.Yapmayan yok zaten ne kadar açık varsa kullanılır.Kimse biz hile yapmıyoruz demesin.Bence sonuç değişmeyecek boşuna bu kadar gündemi oyaladırlar.
Sonuçların değişeceğine inanmıyorum.büyük bir kriz ortamı varken ülkeyi tekrar seçim gündemiyle oyalamak çok yanlış bir hamle oldu.Belkide kasıtlı yapılmış bir durum olabilir.
esmayildiz
3 Takipçi
Bende hile olduğuna inanıyorum ama her iki tarafında hile yaptığına inanıyorum.En iyi hileyi yapan kazandı neden hala kabullenilmiyor anlamadım.Sonuç değişmeyecek yine en iyi hileyi yapan kazanacak.
ilhandurmaz
4 Takipçi
Hile olduğuna inanmıyorum varsayalım hile oldu peki yeni yapılan seçimde bunu nasıl önlemeyi düşünüyorlar.Tekrar imamoğlu seçilirse bunun hesabı nasıl verilecek bir ay daha insanları seçimle oyalamanın hesabı nasıl verilecek.
arasdrnix
0 Takipçi
Hile var mı bilmiyorum ama #ysk özellikle gerekçesini açıklamamakla yanlış yapıyor insanların farklı düşünmesini sağlıyor açıklama olsa daha normal olur herşey
tunasorap
0 Takipçi
O yüzde 56 diliminin içinde bende varım. Çok da inandirici değil ve tekrardan oyumu Imamogluna vereceğim
mevlutminaz
2 Takipçi
Seçime az kaldı bitsin de kurtulalım bende seçimlerde hile olduğuna inanıyorum hilenin olmadığı seçim yok ama kaybetmeyide kabullenmek lazım.Gündemi tekrar seçimle meşgul etmek doğru değil.

İlgili markaya ait diğer içerikler