secily
9 Takipçi
Dominos pizza fiyat/performans

Dominos'un pizzaları çeşit ve lezzet bakımından eve sipariş pizzada bütün beklentileri iyi kötü karşılıyor. Restoran pizzası gibi bir beklentiyle sipariş etmiyor zaten kimse. Yalnız son zamanlarda 'kampanya' diyerek sundukları fiyatlar ve ürünlerde ekonomik hiçbir taraf yok. Hadi pizzayı yine bazen anlıyorum ama 1 lt içecek 4,90 diye reklam bile yapıyorlar. zaten markette 2,5 tl 1 lt cola. İki hazır pizzaya 30 tl verip, 1 lt cola'ya da 5 tl verince bunun ekonomik bir tarafı mı kalıyor. Kısacası dominos'u seviyoru ama fiyatlar biraz düşürülmeli.


12 Yorum

aylady
0 Takipçi

Bir marka tutunca strateji hep aynı Sanki almak zorundayız biraz makul tut demi seviyoruz Evet hem de çok özellikle dominos Konya usulü benim hitim kola da yanında çok iyi gider ama normale çekin fiyatları burdan duyurulur

Sanırım 3 yıldır ilk kez bugün yedim dominos pizzalarından. zaten yılda bir iki pizza anca yerim, ama dominosu özlemişim baya lezzetliydi kenarları sucuklu yedim beğendim.

haticeyetkin
0 Takipçi

Bazen canim hic yemek yapmakda istemiyor ve iste o zamanlar da hemen Dominos konyalim soyluyorum afiyetle yiyoruz.

denizaltun
0 Takipçi

Dun oturdugum cadde de yeni bir #Dominos acildi ve en cok da hanim sevindi bu ise ve artik yemek yapmayiz diyor bakalim hayirlisi.

esocs
6 Takipçi

Ben kenarları sarımsaklı olana bayılıyorum ama evlere servisleri çok yavaş nerdeyse 40 dk geçiyor gelmesi ve haliyle soğuyor 30 dk olayı da her yerde geçerli değilmiş o zaman niye reklam yaptın diye sorarlar ama seviyoruz işte #dominos u ondan bu geri dönüşler de

aydansas
4 Takipçi

En sevdiğim pizza tartışmasız bayılıyorum köfteli acılı sosyal pizza hepsini ayrı ayrı seviyorum aka gel al kampanyası bence Eve servisten çok daha iyi hem daha uygun hem de çok beklemiyorsunuz #dominos lezzette cidden farklı bir yerde başarılı baya

tugceynr
6 Takipçi

dublex cheddarlı pizzası hariç son zamanlarda nadiren tercih ediyorum. servisleri çok hızlı ve sıcak geliyor. avantajı bu..

isatucu
0 Takipçi

Suan #Dominos pizzadayim ve enfes bir sosyal pizza siparisi verdim simdi pizzamin cikmasini bekliyorum ve yaninda da buz gibi bir kola ile ;)

arkadaşlar ile toplandığımızda eve sipariş etmiştik çok beğendik bence uygundu fiyatı kendi istediğimiz şekilde yaptırdık,büyük boy olsa daha iyiydi herkese eşit şekilde düşmedi ama yinede idare eder.

yilmazkok
0 Takipçi

Dun eve gelirlen #Dominosa ugradim ve gel al da buyuk boy pizzalar sadece 13.90 ve bir tane sosyal pizza aldim. Evde afiyetle yedim.

enessc
4 Takipçi

bi gün 15+15, bi gün 13+13, bi gün başka bi kampanya... ve hiçbiri avantajlı hale gelmemeye başladı. kafa karıştırıcı bir kere!

İlgili markaya ait diğer içerikler

Dominos
Dominos
76 Takipçi

Domino's Pizza, merkezi ABD'nin Michigan eyaletinde bulunan, uluslararası bir pizza dağıtım şirketidir.1960 yılında Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. 2014 yılı verilerine göre, 60'ı aşkın ülkede 10.000'den fazla şubesi vardır. 2004 yılında 4,6 milyar dolar fiyatıyla halka açıldığı zaman, Domino's Pizza Amerika'nın en büyük ikinci pizza zinciridir. Bunun dışında da dünyanın en büyük evlere dağıtım yapan pizza firmasıdır.