sebnemuysal
1 Takipçi
Boğaz agrimin yeni çözümü..

Hasta olmak kışın çoğu insanın başına gelebilecek birşey Tabi kötü hava koşulları falan da olunca bende aynen bu zamanda hasta oldum ama beni benden alan halsizlikden ziyade öksürük nöbetleri benim boğazım o kadar gıcık etti ki beni en son doktora falan gittim geçerken eve de bu pastili aldim..#otacı#pastil mutlaka deneyin öksürüğü baya kesiyor en az 3-4 saat rahat ediyorsunuz


4 Yorum

Benimde kurtarıcım Pastil oluyor her defasında çünkü çok fazla boğaz ağrısı problemi yaşıyorum kış aylarında çantamda birinci pastil ikinci tantum sprey taşıyorum resmen kurtarıcım oluyor kendileri. Otacının pastilleri extra iyi geliyor sanki zaten otacı doğal ürünler ürettiği için bence denemeyen varsa mutlaka denemeli.

hako
1 Takipçi

benimde kışın kurtarıcım pastil işim gereği çok fazla dışarda vakit geçiriyorum bu nedenle boğazım sürekli ağrıyor ve bu durumda tek kurtarıcım Otacı'nın Pastili ama ben daha çok zencefil portakallı olanını seviyorum.Hayat kurtarıyor diyebilirim.

yasinsadas
1 Takipçi

Pastiller bogaz icin cok iyi alternatif urunler. İlac olmayan ve bitkisel bir urun.

ertugrulyuce
224 Takipçi

Öksürük nöbetleri var herkeste benim cebimden de eksik etmediğim bir isim pastil

İlgili markaya ait diğer içerikler

Abdiibrahim
Abdiibrahim
30 Takipçi

Eczacı Abdi İbrahim Bey tarafından 1912 yılında İstanbul Kocamustafapaşa'da açılan eczanede ilaç üretimi yapılırken, 1915 yılında Abdi İbrahim Müstahzarat-ı İspençiyariye adı altında Mahmutpaşa'da seri üretime geçilmesiyle bugünkü haline gelen Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurulmuş oldu.