sapha
3 Takipçi

htc one s9, peşin fiyatına 10 taksitle evkur'da satılıyor. aynı telefonu 12 ay vade ile hat üzerine 200 lira daha pahalıya satıyorlar. evkur'da da kredi kartı-kredi gibi taksit durumları yok. fatura öder gibi ödenebilir. ben alacağım, almayı düşünenlere de öneririm.


  • Evkur Evkur için
  • 2018-01-11T18:57:31

4 Yorum

julideakca
0 Takipçi

Pesin fiyatina taksit oluyorsa tamam da ama #evkur bazen cok fahis fiyatlara taksit yapiyor o da pek makul degil.

kubrayy
0 Takipçi

Teknolojik ürünler açısından peşin olarak alamayanlara gerçekten kolaylık sağlıyor bende aldım telefon ve gayet memnun kadım gayet iyi bir firma.

halimeuyar
0 Takipçi

#Evkurun en guzel avantaji paraniz ve kefiliniz olmadan size taksit imkani saglmasi. Ustelik komsum gecen hafta gidip evkurdan hali almis. Bugum bende ugradim salonuma hali bakmak icin. Evkur da suanda halilar da ve bir cok urunde pesin fiyatin taksit kampanyasi baslamis. Ustelik halilar da merinos ve cok kaliteli. Bir kac tane begendim ve iclerinden birini alicam.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Evkur
Evkur
51 Takipçi

Faaliyetine, 1972 yılında Murat Halı Mağazaları adı altında başlayan firma; değişen vizyonu ile 1987 yılında perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır. EVKUR Markası’nın ilk örneğini oluşturan Murat Halı Mağazaları, 1994 yılında ismini EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ olarak değiştirmiştir. 1987 yılında tek mağaza ile başladıkları bu sektörde; bugün 29’u İstanbul’da, 55’i de Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde olmak üzere toplam 84 mağazayla 37 ilde hizmet vermeye devam etmektedir.