feraysever
5 Takipçi
Samsung Evkur da
Normalde pek taksitli alisveris huyum degildir ama dun tesadufen ugradigim #evkur da ne zamandir almak istedigim Samsung s9+ telefon pesin fiyatina 12 taksit kampanyasini gorunce dayanamadim. Kimse pesin fiyatina bu kadar vade yapmaz fark koymadan. Zaten yeni bir telefon almayi planliyordum iyi firsat oldu evkur kampanyasi benim icin.


  • Evkur Evkur için
  • 2018-06-22T08:56:37

10 Yorum

naziko
0 Takipçi
Evkur bana pek güven vermiyor etrafımda birkaç kişiden duydum ürünü sattıktan sonra hiç ilgilenmiyorlarmış.
zeyzey
0 Takipçi
Evkur'dan çok gerekmedikçe ürün almıyorum bir kere anneler gününde anneme telefon aldım bozuk çıktı değiştirine kadar canım çıktı bu yüzden evkur ürünlerine tövbeliyim.
aerturk
1 Takipçi
telefon çok güzel ama aşırı pahalı. ayrıca evkurda peşin fiyatı piyasa fiyatının 300-400 tl üzerinde. taksit seçeneği çok iyi tabi.
slmozkan
2 Takipçi
Her ne kadar bende sizin gibi pek taksitli alışverişleri sevmesem de böyle bir alışveriş yapmak zorunda kaldım. telefonum bozulduğu için yeni bir telefonu evkurdan almaya karar verdim ve gayet memnunum. alışverişte hiç sorun yaşamadım.
engindnmz
2 Takipçi
Bende kısa bir süre önce j7 pro aldım buradan. taksit imkanı iyi fakat aylar arttıkça faizde artıyor taksit fiyatı ne kadar azalır ise telefonun fiyatı daha da artıyor. faiz artırmayı çok abartmasalar güzel olur.
sevdasun
3 Takipçi
#samsung#evkur ve daha bir çok markayı içinde barındırıyor özellikle kredi kartı almak istemeyen birçok kişi için taksitle alma imkanı sunuyor başarılı
emree
1 Takipçi
Evkur tarzı yerlere pek güvenmezdim taksitli alışverişe hiçbir zaman güvenmemiştim fakat düşündüğüm gibi çıkmadı. güvenli ve çok kaliteli olmasa da kaliteli ürünleri var. zorda kalmadıkça alışveriş yapmanızı tavsiye etmem.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Evkur
Evkur
51 Takipçi
Faaliyetine, 1972 yılında Murat Halı Mağazaları adı altında başlayan firma; değişen vizyonu ile 1987 yılında perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır. EVKUR Markası’nın ilk örneğini oluşturan Murat Halı Mağazaları, 1994 yılında ismini EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ olarak değiştirmiştir. 1987 yılında tek mağaza ile başladıkları bu sektörde; bugün 29’u İstanbul’da, 55’i de Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde olmak üzere toplam 84 mağazayla 37 ilde hizmet vermeye devam etmektedir.