ayferkis
5 Takipçi
Rustik Tarz kitaplik hepsiburada farkiyla..
Ben son zamanlarda daha çok eskitme ve kütük modellerini beğeniyorum aldığım Ürünleri de bu açıdan bakarak seçiyorum odam için farklı bir kitaplık arıyordum ve en çok ilgimi çeken kütük modeller arasında Bunu beğendim çok yerden baktım ki bunlar el yapımı olduğu için biraz pahalı en sonunda #hepsiburada da istediğime yakın bir fiyat ile aldım.Güzel paketleme hızlı kargo il hemen geldi bende kurdum..sorunsuz bir alisveristi..Teşekkürler hepsiburada...

15 Yorum

nergisd
9 Takipçi
Her yerde o kadar çok fazla var ki sehpalarindan turunda masa ve yatak odası kombinlerine kadar kütük modeller ilgi çekiyor el yapımı olması biraz fiyatını artırıyor ama iyi bir yer bulunca da kaçırmamak lazım #hepsiburada gibi
ne ararsam buluyorum ve bu nedenle çok memnun olduğum bir site ayrıca güvenilir olduğu için ilk tercihlerimden diyebilirim.
ergink
1 Takipçi
Ben her türlü ürünü buradan alıyorum hesaplı ve güvenilir bir site, şuana kadar kullandığım en güvenilir ve en hesaplı site.
Bende bir çalışma masası aldım hepsiburadadan ürünü hızlı teslim ettiler ve sağlam yolladılar, ürünün fiyatı gayet uygun, en güvenilir satış sitesi bence hepsiburada çabuk ve sağlam kargoluyorlar.
gizemd
0 Takipçi
Ben kitaplık ve her türlü ev malzemesini buradan aldım ve gayet memnunu kaldım gerçekten düzgün paketlenmiş şekilde geliyor ürünler çok sağlam ve kaliteliler fiyatları gayet uygun bir bakmanızı tavsiye ederim.
arifak
0 Takipçi
Ben bu tarz kitaplıklara bayılıyorum çok fazla yere baktım bulamadım bulduğumda da ya çok pahalı idi yada tükenmişti en son reklam olarak hepsiburada da karşıma çıktı hemen baktım fiyatı gayet uygundu bir tane aldım, gerçekten çok hoş çok sağlam bir kitaplık çokta hesaplı tavsiye ediyorum.
Hepsiburada kitaplık konusunda çok fazla çeşit satıyor hepsi çok güzel ve hesaplı. bende bir tane aldım elime sağ salim ulaştı montajında yaptılar gerçekten çok iyi bir site.
isab
0 Takipçi
Gerçekten çok güzel bir kitaplık çok hoş duruyor bende bundan biraz farklı bir kitaplık almıştım gayet memnunum kaliteli ve hesaplı bir kitaplıktı her türlü ürünü bulabilirsiniz tavsiye ediyorum.
alpk
0 Takipçi
Bende bu tarz bir kitaplık aldım ve gayet memnunum. gerçekten kaliteli bir kitaplık fiyatına göre en tarz ve en kaliteli kitaplık diyebilirim.
yasard
0 Takipçi
Ben nedense arattığımda bulamadım bende alacaktım ama bulamayınca farklı bir kitaplık aldım buda gayet şık ve hesaplı kitaplık konusunda güzel modeller var arayanlar baksın derim.
iismail
0 Takipçi
Bu tarz kitaplıklar benim çok hoşuma gidiyor ne kadar arasamda bulamadım hepsiburadaya baktığım zamanda sonuç alamdım. ben bu kitaplık yerine başka bir kitaplık aldım oda kaliteli ve hesaplı ev ürünleri olarak tavsiye ediyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Hepsiburada
Hepsiburada
32 Takipçi
2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü isimlerinden. Online alışverişi ilk olarak geliştirip hizmet anlayışında fark yaratan firmalardan. 30 kategoride 2 milyon ürün çeşitliliği ile e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmayıp vazgeçilmeze dönüştürdü.