ridvantamer
11 Takipçi
Lezzetli misto filtre
Ben kahveyi filtre olarak daha cok severim ve dun #starbucks misto filtre kahve denedim. Biraz fazla sek geldi ve uzerine az sut eklettim. Bu sefer cok guzel oldu. Ben mistoyu cok begendim ustelik fiyat olarak da cok makul, Turk kahvesi fiyatina filtre kahve ustelik starbucks.


21 Yorum

adayilmaz
25 Takipçi
Starbucks kahve çeşitlerinin hemen hemen hepsini denedim fakat benim için en favori içeceği sıcak çikolatası ne çok şekerli ne şekersiz tam kıvamında üstelik çok süt kokusu da yok ben çok beğendim fiyatı normale göre bir tık daha fazla ama bence verdiğiniz paraya değiyor. Bir de starbucks'ın ortamı da sessiz sakin olduğu için dinlenmiş olarak kalkıyorsunuz ve bu da ödediğiniz paraya fazlasıyla değdiğini hissettiriyor.
Sabahları beni uyandıran tek kahve starbucks'ın filtre kahvesidir. Onun o keskin kokusu ve ağzımda bıraktığı o acımsı tat beni resmen uyandırıyor bu nedenle benim gibi zor uyanan arkadaşlara mutlaka tavsiye ederim. Tabii ilk zamanlar biraz fazlaca acı gelebilir ama zamanla o acı bile size inanılmaz lezzetli gelecektir.
evrimguler
4 Takipçi
ben kahve dünyasının kahvelerini daha çok beğeniyorum birde yerli malına katkı daha sevdiğim bir şey o yüzden genelde yabancı mekanlarda yiyip içmemeye özen gösteriyorum.
seziner
1 Takipçi
Misto çok iyi ya hem sade yoğun kahve tadı alıyorsunuz hem de açıkçası çok ekonomik. Orta boyu 6 7 lira civarında birşey. Yanında bir de misti cookie ısmarlayın kendinize inanılmaz iyi gidiyor.
hazalarken
5 Takipçi
Misto grande yoğun kahve tadı sevenler için çok tercih edilebilir bir ürün hatta yaz aylarında soğuk şekilde de alabilirsiniz ama bana pek hitap etmedi soğuk hali. Berry hibiscus tavsiye ederim kırmızı meyveli soğuk ve çok lezzetli bir #starbucks içeceğidir.
mervesur
3 Takipçi
#Starbucks kahve çeşitlerini deneyen biri olarak özellikle mistoyu chhesecake ile.çok sevdiğimi soyleyebiliirm Hem kalorisi çok yok hem de insanı çok fresh hissettiriyor ben de bu ara mistoya sardım en küçük boydan alıyorum.hep
nisafur
3 Takipçi
#Starbucks özellikle Türk kahvesinde de son zamanlarda tercih sebebi oldu...özellikle uygulama da aldığım zaman ekstra da yıldız kazanıyorum ama Türk kahvesinde baya fazla yıldız her 15 yıldız bir kahve demek
Geçen #Starbucks da arkadaşla ile kahve içelim dedik Aman Allahım ne kalabalık oturacak yer bulamadık en sonunda kahveleri zor bela aldık Başka yere geçtik bankta oturduk
ozoz
201 Takipçi
filtre kahveyi her yer iyi yapamaz çok ağır bir tat oluyor genelde ama #Starbucks bu sebeple gönül rahatlığı ile tercih ediyorum
cicekakkor
0 Takipçi
#Starbucks'daki yazın favori içeceğim Buzlu Caramel Macchiato,içindeki karamel tadını o kadar güzel ayarlamışlar ki tam kıvamında mutlaka deneyin derim pişman olmazsınız sıcak yaz günlerinde resmen ruhunuzu bile serinletiyor lezzetiyle.
cicooo
267 Takipçi
aroması güzel kahve ve çayları ile bence bu piyasanın en iyisi olduğunu söylemem sebep bir defa lezzetleri çok orjinal #Starbucks un ve benim de en sevdiğim lezzetler burada
ezgibsk
5 Takipçi
Yazın özellikle berry hibiscus favorim. #starbucks lezzetleri tartışılmaz elbette ki gerçekten adamlar işini iyi yapıyor ama ben bu ara ede soğuk kahve yapma arayışlarına girdim bakalım denemelerim nasıl sonuç verecek.
favorim caramel macchiato! starbucks ı seviyorum. ama fincan seçeneği de sunmalılar. karton bardakla nereye kadar.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Starbucks
Starbucks
52 Takipçi
Starbucks, ABD'li kahve dükkânları zinciridir. Merkezi Seattle, Washington'dadır. Starbucks, adını Moby Dick'teki Starbuck adlı karakterden alır ve simgesi bir denizkızıdır.