aysenderya
4 Takipçi
Renkli camasirlar icin en iyisi
Renkli camasirlar icin #Omo camasir deterjani uzerine tanimiyorum. Butun renkli camasirlarim her yikamadan sonra bembeyaz ve yumusacik oluyor. Her yikama ds koruyor camasirlarimi ve mis gibi yapiyor.


  • Omo Omo için
  • 2018-03-19T14:39:50

11 Yorum

nazansak
0 Takipçi
#omo markasının eskiden toz deterjanını kullandırdım ama sıvı deterjanlar çıktıktan sonra artık değiştirdim bir kere deneyeyim dedim artık hep sıvı olan deterjanlardan alıyorum. toz deterjanlarda leke kalıyor mesela durulama da olsa ama sıvı da kalmıyor böyle bir durum..
yelizsuyan
3 Takipçi
Renkli camasirlar icin bende #omo active kullaniyorum. Kaliteli ve camasirlarim icin cok iyi bir deterjan.
elifbey
3 Takipçi
ben #omo nun yeni çıkardığı beyazlar için olan sıvı deterjanını aldım oldukça beğendim normalden daha beyaz oldu çamaşırlar sıvı deterjanı toz olana göre daha iyi bence #omo yu kullannan arkadaşlara şiddetle öneririm
nsltn
2 Takipçi
renklilerde ben de omo kullanıyorum. normal ölçünün altında kullanınca da çamaşırlar tertemiz oluyor. omo farkı burada ortaya çıkıyor.
fatmauslu
0 Takipçi
Omo lekelerde çok iyi.Kirlenmek güzeldir reklamının hakkını veriyor.Kirlenmek güzel çünkü omo ile kolayca çıkıyor.
tubasaymaz
0 Takipçi
omo kullanıcısıyım senelerdir anneden kalma.Bir gün farklı deterjan kullanmadım.omo deterjan konusunda sınıfında bence tek.
efsane
208 Takipçi
geçen gün tüllerimi yıkadım #Omo sıvı kullandım efsane temizlik malum yumuşatıcı kullanmıyorum ama deterjan yetti

İlgili markaya ait diğer içerikler

Omo
Omo
33 Takipçi
Kendini sürekli yenileyerek milyonların tercihi olmayı başaran OMO, lekeleri dert olmaktan çıkarıp sizleri sevdiklerinizle birlikte özgürce yaşamaya davet ediyor. Çünkü OMO varsa; "Kirlenmek Güzeldir!"