haticekar
7 Takipçi
Rayban da guzel gozlukler var
#rayban en sevdiğim gözlük markası şimdiye kadar aldığım iki markadan birisi en son çok beğendiğim bu modelin inidirmde olduğunu görünce dayanamadım taksit yapıp alayım dedim aldım.bu sene bu modeller çok moda


13 Yorum

Ahh ahh gençliğimin tek sevdası rayban gözlükler resmen yemez içmez para biriktirir Rayban gözlük alırdım. Tabii o zamanlar liseli olmanın verdiği bir rahatlık vardı tek derdim marka giyinmekte ama şimdi öyle değil neyse ki eski stoklarım vardı rahat ediyorum.
erkankoc
7 Takipçi
Her zaman her yerde en iyisi tabi ki #rayban. Verdiginiz parayi sonuna kadar hakediyor bence rayban gunes gozlukleri.
sezginkilonc
3 Takipçi
Yaklasik iki yil once aldigim #rayban gozluklerim haka cok moda ve hala da fiyat olarak cok pahali. O yuzden rayban kalitesinden kolay kolay vazgecmem ben.
eceseckin
3 Takipçi
Çok tarz modelleri var ama bir o kadar da pahalı geçen sene eşim almıştı hediye inanır mısınız gözüm gibi bakıyorum bişey olmasın diye çantamda otuz kere kontrol ediyorum. Belki görgüsüz diyeceksiniz ama para kolay kaznılmıyor bişey olursa çok üzülürüm.
gözlükte tercih ettiğim tek marka, hem modelleri çok güzel hem de fiyatları bence çok uçuk değil bir dior ya da osse bile daha pahalı ama aynı özellikleri bulamıyorsun bu nedenle ben rayban gözlükleri tek geçerim özellikle damla gözlük modeli yıllardır favorimdir.
ortamlarda bir karizmam olsun diyosan birincisi cebinde bir iphone-x'in ikincisi bir rayban gözlüğün olacak, rayban gözlüğe verdiğim paraya hiç acımam bu yüzden birde göz dostu olduğunu da unutmadan ekleyim arkadaşlar kullandıkları camlar sağlıklı özellikle gözlük alırken bu noktaya dikkat etmek gerekir.
Etiket için değil göz sağlığı için önemli bence kaliteli gözlük takmak bu nedenle ben çocuklara da kendime de hep rayban gözlük aldım sonuçta bu tarz şeyler bir kere alınıyor birde sağlık söz konusu ise kesinlikle kaliteden ödün vermemek gerekiyor.
fatihyuce
208 Takipçi
valla #RayBan güzel bir isim ama bize nasip olmadı kızımın ilk gözlüğü ise #RayBan oldu mükemmel bir kalite ve harika modelleri var kısmet biz de alırız belki
elembur
0 Takipçi
Bende model olarak #rayban ı çok seviyorum ve bence modayı belirliyor kesinlikle benim arkadaşlarımın çoğu da ilk bakmak istediği gözlük markası rayban oluyor ki çoğu ünlü de kullanıyor

İlgili markaya ait diğer içerikler

Rayban
Rayban
47 Takipçi
Ray-Ban, yüksek kaliteli gözlük piyasasında küresel lider ve dünyanın açık arayla en iyi satan gözlük markasıdır.