gulnurk
2 Takipçi
profilo 8 kg A+++ çamaşır makinesi
profilo 8 kiloluk A+++ çamaşır makinesi aldım geçen yıl 1000 liraya. muadillerine göre uygun fiyatlıydı. makinenin yıkaması iyi, servisi ayrı iyi. geçen hafta taşınırken yeni eve montaj için aradım, aynı gün geldiler. alışverişten sonra aradan 1 yıl geçmesine rağmen müşterilerine olan ilgileri takdire şayan doğrusu. umarım böyle devam ederler


3 Yorum

senakoc
0 Takipçi
Ben beyaz esya da biraz saglamciyimdir. O yuzden de tum beyaz esya setimi #profilo magazasindan aldim. Hepsi enerji tasarruflu ve son teknolojik donanima sahip.
asyasucu
0 Takipçi
#profilo çamaşır makinesinin yeni olan ürünlerini #mediamarkt da gördüm gecen gittiğimde çamaşır makinesi araştırması yapıyorum ve galiba tercih olarak çamaşır makinesinde profilo tercih edeceğim profilo özellikle ekonomik ve zaman açısından birçok seçenek sunuyor ayrıca 15 dk 30 dk gibi ek süreleri de var.
ozoz
201 Takipçi
eğer ki çamaşır makinemi değiştirecek olursam aklımda 2 marka var biri #Profilo biri de #Bosch isimleri gerçekten güven veriyor

İlgili markaya ait diğer içerikler

Profilo
Profilo
23 Takipçi
1976 yılından bu yana ev aletleri üreticisi olarak faaliyet gösteren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri , Türkiye’nin en köklü beyaz eşya markaları arasında yer almaktadır.