asya01
10 Takipçi
Pringles
İlk cips ile tanışmam pringles ile oldu.Liseye giderken #pringles markası bize çok pahalı gelirdi ve alamazdık malum çocuksun pek paran olmuyor sonra almaya başlayınca pringles lezzetini de tadınca neden daha önce almadım diye düşünmüştüm şimdi hafta sonu sinema keyfinde mutlaka #cola artı pringles yapıyorum ve çok sevdiğim bir ikili...özellikle kalabalık olduğunda daha çok seviyorum

1 Yorum

paradokslu
3 Takipçi
Sadesi, paprikalısı, ekşi krema ve soğanlısı en sevdiğim ürünlerinden benim de. #pringles cips markaları arasında en iyisi, en efsane olanı. Bence her cips gibi değil yani diğer cipslerden çok farklı bir yönü var. Farklı bir ambalajda ve tat konusunda diğer cipslerden ayrılıyor. İnsanı kendine çeken, sanki sürekli beni ye diyen bir tadı var. Pringles sabaha kadar yesem de sıkılmam sanırım.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Pringles
Pringles
18 Takipçi
Pringles, Kellogg Company şirketinin sahip olduğu, aperatif yiyecekler üreten bir şirket.Dünyanın en büyük patates cipsi markasıdır.Genellikle ürünleri pirinç, buğday ve mısır temellidir, patates oranı neredeyse sıfır olduğundan çoğu kez eleştirilmiştir. 1967 yılında Amerikalı Fred Baur tarafından yaratıldı.1967-2012 yıllar arasında Procter & Gamblein markası oldu.