ozlemdo
2 Takipçi
Poşet parası vermemek için bulduğu çözüm 'yok artık' dedirtti
Market poşetlerinin ücrete tabi tutulmasının ardından vatandaşlar poşet parası vermemek için değişik yöntemler uygulamaya, bazıları da düzenlemeyi protesto etmeye başladı. Niğde'de Halil Gün isimli vatandaş, süpermarket alışverişini yanında getirdiği eşekle yaptı. Aldığı ürünleri eşeğin semerine yükleyen vatandaşın bu hareketi sosyal medyada paylaşıldı. Olayın ardından emniyete davet edilen Halil Gün, amacının protesto değil şaka olduğunu söyledi.


4 Yorum

gereksiz saçma sapan tepkiler gösteriyorlar bence çok etkili olacak çevre için çünkü insanlar para vermedikleri için rahatlıkla sağa sola poşetlerini atıyorlardı ne de olsa bir toplayan var diye. Bence bu şekilde poşet kirliliğinin önüne geçmiş olunacak ve sokaklarımız da daha temiz olacak diye düşünüyorum.
fatihparlak
0 Takipçi
Cok capsiz ve sacma bir hareket yapmis ve bana sorarsaniz bunu fazlasi ile haketmis.
esmasare
183 Takipçi
Gerçekten eşşeğin kulağına suyu kaçırdırk ama dert etmeyşn gündemden düşünce hiç poşet geyiği dönmeyecek ce sorulmadan poşet verilecek ve hatta ödeyeceğiz bile
mozmen
2 Takipçi
protesto ediyorsan protesto ediyorum diyeceksin. emniyete gidince kıvırmak nedir? protesto ediyorum demek bu kadar zor mu? kimse seni markete eşekle girdiğin diye hapse atmaz.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
753 Takipçi
Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.