erjan
6 Takipçi
pizzada ilk tercihim
her semte 4-5 farklı marka pizzacı düşüyor. haliyle seçenek arttıkça kalite de farklılaşıyor. bunların arasında yaygın olmasına rağmen hamuruyla malzemesiyle 3/4'lük pizza yapan little caesars. 4/4'lük olduklarını onlar da kabul etmezler. çünkü çok iyi gurme pizzacılar var..

7 Yorum

melekkk
9 Takipçi
#littleceasars tat bakımından sağlam pizza gurmelerinin yeri ama #dominos çıktıktan sonra bence işin rengi değişti açıkçası onunda tadı çok güzel ve insanlar acaip tercih ediyor
uygararslan
4 Takipçi
Buranin pizzalarinin diger markalardan ayirt olmasi saglayan ve daha lezzetli olmasini saglayan sey kesinlikle ince hamur ve bol malzeme.
kenanbulamac
3 Takipçi
Acikcasi ben pizza konusunda dominos disinda bir lezzet tanimiyorum. Little de iyi olabilir ama dominos konusunda biraz ketumum ben.
pizzalarını çok beğeniyorum lezzetli domino's kıtır kıtır , kuru geliyor bana. o yüzden burası benim damak tadıma çok uygun seviyorum ben burayı.
mehmetcr
1 Takipçi
semtten semte pizza restoranının kalitesi fark ediyor. bizim semtteki dominos çok başarılı.
demetu
0 Takipçi
bütün malzemeleri çok çok koyuyorlar ama mozarellayı az koyuyorlar. ekstra mozarella istemek gerek.
jasmina
5 Takipçi
kötü pizza yiye yiye pizza yapmasını öğrendim. yapacak gibi değilsem sipariş ettiğim tek pizzacı little ceasers.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Little Caesars Pizza
1959 yılında Mike ve Marion Ilitch, Michigan, Garden City'de, ilk Little Caesars Pizza restoranını açtı. Ilitchlerin yönetiminde, Little Caesars, dünyanın lider paket servis pizza zinciri haline geldi ve üç uluslararası pizza zincirinden biri olma başarısını gösterdi. Beş kıtada birçok restoranı bulunan Little Caesars Pizza zincirinin işletmesinin başında halen Mike ve Marion Ilitch çifti bulunmaktadır.