pelincag
3 Takipçi
Dizi cok daha guzel oldu

#İstanbullu gelin dizisi acikcasi ilk bir kac bolumde cok izlenesi degildi. Ama dizi sonradan acildi. Cok iyi oyuncular da diziye dahil olunca isler degisti. Bende artik izliyorum her bolumu keyifle. Ve yeni her bolumu heyecanla bekliyorum. Gecen yayinlanan bolum cok daha heyecanliydi.


9 Yorum

dilsahdermi
6 Takipçi

Eskiden yani ilk başladığından beri fenomeni olduğum bir dizi bir ara çok yoğundum izleyemedim ama dizi de ben en çok Esma Sultan'a bayılıyorum deki bir oyunculuk bence ondaki

akinerdogan
3 Takipçi

İlk ciktigi zamanlar yakindan takip ettigim ve izledigim diziydi ama simdi biraz heyecanini kaybetti gibi geliyor bana.

nisoli
0 Takipçi

izlediğim tek dizi valla ben esmacıyım kadın çok tatlı hele Garip'le cilveleşmeleri yok mu çok sevimliler sırf onlar için bile izleyebilirim.

mirosik
0 Takipçi

Alı Enver'e bayılıyorum ya bir insan hem güzel hem sevimli hem seksi nasıl olur hepsinin kanıtı gibi umarım hep böyle kalırr..

secilsar
2 Takipçi

Her karekter ayrı ayrı güzel olmuş ama ben en çok Esma sultan ile Süreyya yi seviyorum aralarında tuhaf bir ilişki var bir yandan sevgi bir yandan da huzur var tuhaf bir çekişme etkili olan tek şey sevgi

pirilseven
3 Takipçi

İstanbullu Gelin keyifle takip ettigim kaliteli bir oyuncu kadrosuna sahip ve iyi bir senaryoya sahip dizi. Her bolum cok guzel gidiyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler