pelinas
7 Takipçi
Bu hafta deli urunler var gene A101'de
Her hafta rutin olarak salı ya da çarşamba günleri Hem #a101 hem #bim aktüellerine bakarım ama açıkça söylemem gerekirse a101 de hep daha çok avantajlı ve zamana göre gerekli olacak şeyler var iki kez geçenlerde salıncak gelmişti balkon için muhteşemdi aldım bu hafta da kızımın odasına ihtiyacım vardı pike ince yazlık hem de yatak örtüsü diye kullan Aynı zaman da gördüm bayıldım zaten elsa hastası bizimki yarın sabah açılır açılmaz gideceğim çünkü başka türlü kalmıyor zaten ihtiyacı olanlar vardır diye koydum ekran resmini de


  • A101 A101 için
  • 2017-07-19T21:42:31

9 Yorum

baranduran
0 Takipçi
Dun yine yok yok du #A101 magazalarinda ve bende sabahtan gittigim icin kampanyali urunlerin tamamini gorebildim ve yettigi kadar ihtiyac urunlerinden aldim.
durugun
0 Takipçi
Herhalde bu tarz indirimler icin magaza acilmadan gitmek gerekiyor cunku ben ogleden sonra bakmaya gidiyorum ama aradigim bir cok urun bitmis Oluyor ve eve eli bos donuyorum.
isatucu
0 Takipçi
A101 de fena degil ama urun cesitlilig ve kalitesinde Sok market sahabiyi kaliteli bana gore. Ve bende cogu zaman sok urunlerini tercih ediyorum.
efsane
184 Takipçi
şu #A101 in indirimleri Perşembe günü çılgınlıkları beni iflas ettirecek o kadar güzel ve dikkat çeken indirimler ki bakmamak mümkün değil
yergut
5 Takipçi
Kesinlikle sabahtan gitmelisiniz o halde bile birsürü sıra oluyor ben hem #a101 Hem de #bim e Aynı şekilde ihtiyacım varsa erkenden gidiyorum yoksa bulmak imkansız açılışa gitmek en iyisi oluyor ama her hafta gitmeyin yoksa para falan kalmaz:)
edosd
0 Takipçi
Annem burdan bir örtü almıştı geçen sene aman tanrım hiç yumuşak değildi üzerime örerken beni mafediyordu sonunda dedim değiştir bunu diye bazı şeyler Evet kaliteli #a101 de çok da uygun ama herşey kaliteli demek değil inanın bana biraz araştırın öyle alın
nazlialkin
0 Takipçi
Yetisemedim ben Persembe #A101 İndirimine. O yuzden bu hafta istedigim seyleri alamadim. Kismet artik onumuzde ki persembe indirimine.
saktepe
4 Takipçi
bende bir kaç ay önce beşiktaşlı nevresim takımı aldım büyük oğluma bu arabalı takımıda aldım 1 hata önce çok ucuzlar çok kaliteli yapılmış.
semihdaran
1 Takipçi
A101 magazalari her zaman cok dolu ve kapis kapis. Hele ki persembe indirim gunlerinde iceri girilmiyor o derece dolu.

İlgili markaya ait diğer içerikler

A101
A101
122 Takipçi
Temel ihtiyaç malzemeleri satışı yapan firmanın sitesinde kurumsal ve finansal bilgiler, mağazalar, kampanyalar bağlantıları yer alıyor. Sloganı " Harca Harca Bitmez ".