paradiselost
15 Takipçi

Ne zaman alışveriş merkezine gitsem ilk baktığım #hm mağazası var mı yok mu oluyor. Hm markası ülkemize gelmekle o kadar iyi etti ki bizi güzelim modellerden mahrum bırakmıyor. Bahar ve yaz koleksiyonundaki kıyafetler çok güzeldi. Hem bohem hem klasik hem de country tarz sevenler için ayrı ayrı şeyler vardı. Aksesuarlar zaten o takılar, kolyeler o fiyata başka yerde o tasarımları bulamıyorsunuz. Bir de hm makyaj ürünleri var efsane. Bronzer ve allıkları ve son zamanlarda denediğim üzere hm ojeler inanılmaz kaliteliler.

  • HM HM için
  • 2016-06-15T14:27:38

1 Yorum

Bütün bu tarzların yanında #h&m mağazalarında fiyatların uygun olması en güzel şey bence. aynı tarzda benzer bir ürüne yüzlerce lira vermek yerine neredeyse 1/4 fiyatına alıyoruz. bence gençler arasındaki trendi belirliyor türkiyeye geldiğinden beri h&m ürünleriyle. özellikle skinny kotlar bu ara çok modaysa sebeplerinden birisi h&m dir.

İlgili markaya ait diğer içerikler

HM
HM
42 Takipçi

H & M Hennes & Mauritz AB bir İsveçli uluslararası perakende giyim firması. Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren şirket erkek, kadın, gençler ve çocuklar için giyim eşyası üretmektedir.