gorselyaman
5 Takipçi
Palu Ailesi Vakasi
Gunlerdir sosyal medya ve televizyon haberlerinde en cok konusulan konulardan biri Palu ailesi. Bende merak ettim ve biraz izledim baktim. Hakikatende tam bir rezillik ve sosyal vaka. Adamlar, cinayet tecavuz taciz gasp dayak herseyi yapmislar kendi iclerinde. İcler acisi bir durum ve orta da 10 yillik cinayet var ama ceset yok. Emniyet nasil emniyet diye soruyor insan. Gercektende sasilacak bir durum bu Palu ailesi.


8 Yorum

Palu ailesi için özet kaynak hazırlanmış. Arkadaş memleket psikopat kaynıyor ya artık paranoyak oldum kimseye güvenemiyorum.
Dün eşim anlattı 1 haftadır Müge Anlı'nın programına gidip geliyorlarmış benim anlayamadığım nokta ailecek bu kadar büyük suçlara karışan kişiler nasıl oluyor da hala tutuklanmayıp canlı yayınlarda boy gösteriyor daha ne bekliyorlar anlamadım illa birçok çocuğa daha mı zarar versin pis zihniyetler Allah topunun soyunu kurutsun kendi çocuklarına bile neler yapmışlar.
erenkula
0 Takipçi
Hayret bir olay. Neler olmus neler ama bir tanesi bile emniyet ile iliskili degil. Cok tuhaf sacma bir olay olmus.
sezginayrat
0 Takipçi
Son gunlerde bende her yer de goruyorum bu palu ailesini ve simdi merak ettim ve acip bakicam.
esmasare
207 Takipçi
Bende izliyorum Müge de çözümsüz kadının gözlerinden o kadar korkuyorum ki dişlerine dikkat eden var mı iğrenç resmen Müge nin dediği gibi ölü toprağı car üstlerinde
selinch
1 Takipçi
bu iğrençliğin şakaya dönüşmesi ve sıradanlaşması kabul edilebilir bir şey değil. devlet hala olaylara müdahale etmedi.
mozmen
2 Takipçi
sabah selam verdiğimiz, akşam poşetlerine yardım ettiğimiz, gün içinde alışveriş yaptığımız insanlardan şüphelenir olduk bunlar sayesinde. ahlaken serbest düşüşe geçtik. durduramıyoruz.
cihanpacal
3 Takipçi
Nihayet emniyet uyandi ve gidip aileyi gozaltina alip sorguya cekti ve tarihe de palu ailesi olayi olarak girmis olucak.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
865 Takipçi
Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.